Американські танки Abrams вже їдуть до України, - Данілов

Танки Abrams, які нам обіцяли США, незабаром будуть в Україні. Причому їх буде більше ніж раніше повідомляли. На момент прибуття цих бойових машин до нашої країни українські екіпажі закінчать навчання і будуть готові розпочати бойові дії.

Американські танки Abrams вже їдуть до України, - Данілов - today.ua

Про це повідомив в інтерв'ю одному із ЗМІ секретар РНБО Олексій Данілов.

"Що стосується поставок "Абрамсів" - найважчих танків у світі, які важать 80 тонн, то вони найближчим часом надійдуть до нашої країни. Наші стратегічні партнери - США - у цьому випадку нас не підводять. Найближчим часом ці танки захищатимуть нашу країну", - сказав Данілов.

За словами Данілова, США дають нам більше танків, ніж обіцяли раніше. Точної цифри секретар РНБО не назвав, проте сказав, що їх буде більше десяти. І вони вже ось-ось прибудуть до України.

При цьому він також повідомив, що кількість екіпажів, які готуються до управління американськими бойовими машинами, відповідає кількості танків. Причому, вони вже завершують навчання. Таким чином, незабаром ці танки з екіпажами посилять контрнаступ ЗСУ на фронті.

Американські танки Abrams вже їдуть до України, - Данілов

"Їх буде більше десяти. І на сьогодні відповідна кількість навчальних екіпажів набуває навичок володіння цією сучасною зброєю", - повідомив чиновник.

Що собою являють танки Abrams

Танк M1 Abrams – це американський головний бойовий танк третього покоління. Це важка бойова машина (вагою близько 80 тонн), захищена багатьма шарами протиснарядної композитної броні, що робить її майже непробивною. Незважаючи на свою масивність, ця машина може розвивати гарну швидкість завдяки своїм газотурбінним двигунам великої потужності. Вони працюють на паливі для реактивних двигунів JP8.

Виживання екіпажу в таких танках вище, ніж в аналогічних машинах, не тільки завдяки товстій броні. Додатковий захист людям дає окреме зберігання боєприпасів в ізольованому капсульному відсіку. Тобто, якщо снаряд потрапляє в танк, то екіпаж має більше шансів вижити.

Нагадаємо, Греція може передати Україні сотню танків Leopard 1A5. Щоправда, поки що офіційно це ще не підтверджено.

ДЖЕРЕЛОostro.org