Багатьом українцям дали доплату до пенсії: як отримати додаткові гроші

Автор: Марченко Любов

Багатьом українцям виплачуватиметься доплата до пенсії. Доплата розрахована на пенсіонерів із невисокою щомісячною виплатою, які проживають у зоні бойових дій. Для того, щоб її отримувати, пенсіонерам не потрібно буде робити жодних дій. Доплату призначають автоматично.

Багатьом українцям дали доплату до пенсії: як отримати додаткові гроші - today.ua

Її вже почали виплачувати 30 серпня. Понад 260 тисяч пенсіонерів уже отримали на свої картки додаткові гроші. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Мінсоцполітики.

Доплата до пенсії розрахована на літніх громадян, які проживають у зоні бойових дій та одержують пенсію, меншу за 3000 гривень. Завдяки програмі, організованій спільно Пенсійним фондом України, Міністерством соціальної політики та Всесвітньою продовольчою програмою ООН, ця категорія українських пенсіонерів отримуватиме доплату до пенсії, принаймні, протягом чотирьох місяців.

Багатьом українцям дали доплату до пенсії: як отримати додаткові гроші

Популярні зараз

ПриватБанк видає долари, які потім складно обміняти

Стало відомо, скільки в Україні коштує найдешевша нова Skoda Octavia

Подвоять штрафи за неявку до ТЦК: з'явились деталі покарання ухилянтів

У Зеленського зробили заяву про усунення перешкоди у передачі F-16 Україні

Доплачуватимуть усім різні суми – кому скільки не вистачає до 3000 гривень. Проте мінімальний розмір доплати не повинен становити менше ніж 100 гривень.

Жодних заявок для отримання цієї доплати самостійно подавати пенсіонерам не потрібно. Все буде нараховуватись автоматично.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Для отримання виплати пенсіонерам жодних дій не потрібно. Вона проводиться без подання заяви, згідно з інформацією, що є у державних реєстрах. Виплата грошової допомоги здійснюється шляхом перерахування коштів на рахунки пенсіонерів", - наголосили в Мінсоцполітики.

Нагадаємо, тисячам українців недоплачують пенсії через те, що вони неправильно розраховані. Юристи радять громадянам звертатися до суду.