Біткоїн подорожчає до $ 400 000: інвестори прогнозують ріст криптовалюти після завершення пандемії

Біткоїн може подорожчати до 400 тисяч доларів на фоні спекулятивного божевілля на ринку криптовалюти за останні три тижні. Такий прогноз наважився зробити директор з інвестицій Guggenheim Partners Скотт Майнерд.

Біткоїн подорожчає до $ 400 000: інвестори прогнозують ріст криптовалюти після завершення пандемії - today.ua

За словами інвестора, після завершення пандемії коронавіруса ситуація на фінансовому ринку буде розвиватися подібно ситуації після епідемії іспанського грипу в 1918 році. Тоді після завершення епідемії економіка почала зростати.

"Курс біткоїна в 400 тисяч доларів я взяв, грунтуючись на капіталізації золота. Адже криптовалюта в багатьох аспектах зручніше і привабливіше золота", - зазначив Скотт Майнерд.

Зазначається, що епідемія коронавіруса не торкнулася ціни на золото. І це найнадійніший вид заощаджень на сьогоднішній день на думку багатьох експертів.

Інвестор вважає, що останній підйом курсу біткоїна до $ 35 000 міг був викликаний роздрібними інвесторами, і зараз біткоїн може перебувати в короткочасній фазі консолідації:

"Я думаю, тут справа в роздрібних інвесторах. Є деяке спекулятивне безумство на ринку. Можливо, варто вивести частину коштів з криптовалюти", - вважає Скотт Майнерд.

Ряд інших експертів також вважає, що повністю довіряти криптовалюті не можна. Не виключено, що в один прекрасний день вона знеціниться до нуля. Тому банкіри радять інвестувати в криптовалюту стільки грошей, скільки не шкода втратити.

Раніше повідомлялося, що швейцарський банк попередив про повне знецінення криптовалюти.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com