Біткоїн подолав позначку $20 000: що буде з курсом криптовалюти після тривалого падіння

Ще тиждень тому біткоїн втратив понад 15% своєї вартості і впав нижче 20 000 доларів. Проте 20 червня криптовалюта знову почала набирати обертів і коштує вже 20 731 доларів.

Біткоїн подолав позначку $20 000: що буде з курсом криптовалюти після тривалого падіння - today.ua

Експерти розходяться в думках - одні вважають це тимчасовим скачком перед подальшим падінням, а інші впевнені в тому, що курс біткоїну тепер тільки зростатиме.

За останню добу біткоїн відновився більш ніж на 15% і виріс до $20 731 за монету. Його ринкова капіталізація додала $20 млрд і тепер сягає $391 млрд.

Разом із біткоїном знизився курс ще однієї популярної валюти - Ethereum. Впавши до 18 червня до 898 доларів, 20 червня курс цієї валюти відновився до 1126 доларів (25% зростання).

Нобелівський лауреат з економіки Пол Кругман вважає відновлення криптовалюти тимчасовим явищем.

Біткоїн подолав позначку $20 000: що буде з курсом криптовалюти після тривалого падіння

Криптоскептик Пітер Шифф також закликав інвесторів не радіти підвищенню курсу біткоїну, оскільки поки що немає підстав для того, щоб курс і надалі зростав.

У свою чергу директор криптофінансової компанії Bitcoin Suisse Джайлз Кітінг вважає, що через останнє падіння біткоїну може почати формуватися "дно" курсу криптовалюти. На його думку, переважна частина розпродажів уже позаду.

Президент Сальвадора Найіб Букеле радить майнерам набратися терпіння та чекати, коли курс криптовалюти знову зросте. Це, на його думку, обов’язково відбудеться.

Раніше деякі аналітики припустили, що біткоїн цілком реально може зрости в ціні до мільйона доларів.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com