Для українських сімей відкрито запис на чотиримісячну допомогу від німецького благодійного фонду

Німецький благодійний фонд упродовж чотирьох місяців виплачуватиме допомогу для сімей українців, які виховують неповнолітніх дітей. Однак гроші від фонду отримають не всі охочі, а лише ті сім'ї, які найбільше постраждали через війну в Україні. Крім того, обмежена також географія виділення допомоги.

Для українських сімей відкрито запис на чотиримісячну допомогу від німецького благодійного фонду - today.ua

Заяви на допомогу слід встигнути подати до 15 вересня, йдеться у повідомленні, розміщеному на порталі zayava.info.

Отже, ініціаторами цієї допомоги стали український фонд Благополуччя дітей разом із німецькою організацією Diakonie Katastrophenhilfe. А фінансування виплат відбуватиметься за рахунок МЗС Німеччини.

Допомога розрахована на сім'ї з дітьми, що мають статус ВПО. Крім того, є ще одна умова для отримання цих грошей – тимчасове проживання у Києві та в Київській області. На допомогу також можуть претендувати корінні жителі Київщини, чиє житло зазнало руйнації під час війни.

Для того, щоби претендувати на отримання цих виплат сім'я повинна виховувати неповнолітніх дітей.  

Для українських сімей відкрито запис на чотиримісячну допомогу від німецького благодійного фонду

До 15 вересня слід подати заявку на отримання виплат. Якщо сім'я підійде за критеріями, то їй виплачуватимуть допомогу упродовж чотирьох місяців. Щоправда, розмір допомоги наразі невідомий.

Отже, головні критерії для отримання допомоги такі:

  • наявність статусу ВПО у членів сім'ї;
  • наявність неповнолітніх дітей у сім'ї;
  • проживання на території Києва та Київської області;
  • житло, що зазнало руйнації під час війни.

Однак і за наявності цих умов немає гарантії, що сім'ю відберуть для участі у цій програмі. Та в будь-якому випадку, щоб на неї претендувати, слід подати заявку за таким посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew5uKFjrjTItVXbmfU3l2m1PwAEb3KgSLlIYsx9ornGoSPMw/viewform?pli=1

У заявці треба буде вказати відомості про сім'ю. У тому числі - анкетні дані, склад сім'ї, доходи родини, а також, вказати, чи постраждало житло під час війни. Крім того, слід вказати, якої саме допомоги найбільше потребує сім'я.

Нагадаємо, українцям, що мають пенсію нижчу за 3000 гривень, виплатять допомогу від ООН.

ДЖЕРЕЛОzayava.info