Долар і євро в Україні знову подорожчали: попит на валюту падає

Курс долара в Україні 4 листопада підскочив до 28,60 грн/долар, що на 2 копійки дорожче, ніж в попередній банківський день. За тиждень - з 28 жовтня по 4 листопада - гривня ослабла по відношенню до американської валюти на 23 копійки. Це рекордні значення, починаючи з 2018 року.

Долар і євро в Україні знову подорожчали: попит на валюту падає - today.ua

Євро виріс ще більш істотніше - до 33,48 грн/євро, а це на 19 копійок більше, ніж в попередній день.

На міжбанку у вівторок, 3 листопада, торги закрилися на значенні 28,62 грн/долар. З самого ранку спекулянти продавали валюту по 28,65-28,67 грн/долар, однак не змогли втримати курс і до вечора розпочався курсовий відкат, який тривав до самого закриття ринку.Долар і євро в Україні знову подорожчали: попит на валюту падає Учасники ринку відзначили різке скорочення валютного попиту з боку нерезидентів, тому долар став дешевшати. Також свій вплив відіграло подорожчання євро. Інвестори перевклали з долара в європейську валюту через президентські вибори в США, які пройшли 3 листопада.

Фінансовий аналітик Василь Невмержицький зазначив, що спекулятивні курсові рухи мають короткостроковий характер. Як тільки вони припинилися - ринок врівноважився. При цьому найближчим часом очікується зростання курсу долара в Україні.

Нагадаємо, експерти прогнозували курс долара в Україні до кінця листопада.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua