Долар після довгих вихідних різко впав: експерти озвучили прогноз по курсу валют на тиждень

У вівторок, 25 серпня, курс долара в Україні впав до позначки 27,39 грн/долар, тоді як напередодні валюта коштувала 27,43 грн/дол. За словами експертів, стабільність курсу на поточному тижні збережеться.

Долар після довгих вихідних різко впав: експерти озвучили прогноз по курсу валют на тиждень - today.ua

Курс євро на сьогодні становить 32,46 грн/євро. У порівнянні зі значеннями напередодні вихідних, курс долара знизився на дев'ять копійок після зростання на 16 копійок в попередній банківський день. Курс євро при цьому впав на дев'ять копійок після зниження на п'ять копійок.

Ділова активність, як правило, починається з середини вересня. Через це долар може подешевшати в останні літні дні ще на 10-15 копійок, і на кінець серпня продаватися за 27,40-27-60 грн/дол. Сильного стрибка європейської валюти експерти найближчим часом не прогнозують.

За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, інформація про те, що в бюджеті закладено курс в 29,5 грн за долар не відповідає реальності. Він заспокоїв громадян, що валюта не досягне такої позначки. За словами прем'єра, курс долара в Україні до кінця поточного року буде в межах 27-28 грн/долар.

Раніше експерти пояснили падіння курсу долара на початку серпня декількома факторами.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua