Долар після виборів продовжує зростати, євро різко просів: НБУ оновив курс валют

Автор: Лобанова Єлизавета

Курс долара в Україні, 29 жовтня, встановлений на рівні 28,40 грн/долар, що на 4 копійки більше, ніж в попередній банківський день. Незважаючи на те, що експерти не прогнозували сильного стрибка валюти в перший тиждень після виборів, за тиждень - з 22 по 29 жовтня - долар в Україні виріс на чотири копійки.

Долар після виборів продовжує зростати, євро різко просів: НБУ оновив курс валют - today.ua

За прогнозом аналітиків, до кінця поточного тижня українці будуть платити щомісячні податки, що простимулює продаж валюти, і гривня повинна стабілізуватися.

Курс євро 29 жовтня впав відразу на 25 копійок після підвищення на сім копійок в попередній банківський день. Ще вчора європейська валюта коштувала в Україні 33,55 грн/євро, а сьогодні купити євро можна за 33,31 грн/євро.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Долар після виборів продовжує зростати, євро різко просів: НБУ оновив курс валют Економіст Олег Пендзин прогнозує, що до кінця року в Україні буде повільна девальвація, а це значить, що курс гривні опуститься до 29 грн/долар. У бюджеті на 2021 рік закладено курс 29,1 грн/долар, а це вище, ніж у 2020 році. Таким чином, українська валюта поступово знецінюється, зарплати не встигають рости за курсом долара, а ось ціни ростуть з неймовірною швидкістю.

Популярні зараз

Посилення мобілізації в Україні: ТЦК видаватимуть чоловікам ще один документ

Учені прогнозують глобальне похолодання після спекотного літа 2024-го: що відбувається з кліматом планети

У США назвали проблему у підготовці українських пілотів на F-16

В Одесі дорожній конфлікт переріс у стрілянину зі страйкбольної зброї

Нагадаємо, на початку цього тижня в Україні різко підскочили ціни на бензин і дизпаливо на найбільшій мережі АЗС.