Долар подорожчав після вихідних: який курс пропонують обмінники та банки

За вихідні в Україні, як і прогнозували експерти, подорожчав долар. У середньому в банках та обмінниках долар виріс на 7 копійок у покупці і на 5 копійок у продажу.

Долар подорожчав після вихідних: який курс пропонують обмінники та банки - today.ua

Щодо євро курс гривні на початку тижня не змінився та становить 41,30 грн за євро. Продати американську валюту сьогодні можна в середньому за курсом 37,80 грн/євро. Продати євро можна за курсом 40,50 грн/євро.

Курс долара в Україні 18 вересня

Якщо порівнювати курс долара у великих українських банках, то найдорожче купують долар Креді Агріколь Банк і Сенс Банк – по 37,8 грн. Курс купівлі у ПУМБ становить 37,75 грн за долар, в Укрексімбанку – 37,65 грн за долар, в ПриватБанку – 37,5 грн/дол., в Укргазбанку – 37,3 грн/дол.

Найвищий курс продажу у понеділок виставив Кредити Агріколь Банк – 38,8 грн за долар. За ним йдуть ПУМБ – 38,5 грн/дол., Укрексімбанк – 38,45 грн за долар, Укргазбанк та Сенс Банк – 38,3 грн. Приватбанк встановив курс на рівні 38,1 грн/дол.

Долар подорожчав після вихідних: який курс пропонують обмінники та банки

В українських обмінниках долар також подорожчав до 38,15/38,3 грн (купівля/продаж). Це на 8 та 10 копійок більше, ніж було у п'ятницю, 15 вересня.

Офіційний курс долара, за даними Нацбанку, залишається фіксованим – 36,56 грн. Однак багато фінансистів та аналітиків очікують, що вже восени Нацбанк може відпустити фіксований курс і тоді ситуація на ринку валют зміниться.

Раніше аналітики назвали головний фактор, який вплине на вартість валюти цього тижня.

ДЖЕРЕЛОunian.net