Долар став ще дорожче, а євро подешевшало: що відомо про курс валют у середині тижня

У середу, 23 вересня, курс долара, у порівнянні з попереднім днем підвищився на 1 копійку, і на сьогоднішній день долар США в Україні коштує 28,21 грн/дол. Вчора американська валюта побила рекорд січня 2019 року.

Долар став ще дорожче, а євро подешевшало: що відомо про курс валют у середині тижня - today.ua

За тиждень - з 17 по 23 вересня - гривня ослабла по відношенню до долара на 15 копійок. Це рекордні показники за останні півтора року. Очікується, що після виборів в кінці жовтня вартість американської валюти підскочить до 29 грн/дол.

У свою чергу євро за останню добу подешевшало на 8 копійок. У вівторок, 22 вересня, європейська валюта коштувала 33,20 грн/євро, а у середу євро можна купити вже за 33,12 грн/євро.

За даними Нацбанку, на даний час попит на валюту на фінансовому ринку переважає над її пропозицією в середньому на 23 млн доларів в день. З початку вересня сальдо інтервенцій НБУ на міжбанку склало мінус 77 млн доларів.

У той же час на готівковому валютному ринку продовжує спостерігатися переважання пропозиції іноземної валюти над попитом. З початку вересня банки придбали 113 млн доларів. Така тенденція свідчить про "проїдання" населенням своїх заощаджень. Це й не дивно, так як карантин не міг не відбитися на фінансовому добробуті українців.

Раніше українцям порадили, в якій валюті краще зберігати заощадження, і чи варто зараз бігти до банку і міняти долари на фоні підвищення курсу.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua