Глава “Нафтогазу“ Андрій Коболєв увійшов в правління “Київстар“

Андрій Коболєв, який очолює компанію "Нафтогаз України", тепер ще й братиме участь в управлінні компанією "Київстар". Очільника "Нафтогазу" обрано до правління компанії, що надає послуги мобільного зв'язку, повідомляють ЗМІ, посилаючись на дані системи розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Глава “Нафтогазу“ Андрій Коболєв увійшов в правління “Київстар“ - today.ua

Крім Андрія Коболєва, правління "Київстару" попонилося ще двома новими членами: до нього увійшли голова ради директорів Darnitsa Group Дмитро Шимків і співзасновник інвестфонду Diligent Capital Partners Данило Пасько.

Крім того, у наглядовій раді "Київстару", залишилося четверо її колишніх членів, усі – входять до топового менеджменту групи "Беон Лтд". Голову наглядової Ради її члени оберуть поміж себе. Це може бути як Андрій Коболєв, так і хто-небуть із решти шести членів наглядової ради.

Група "Беон Лтд", у свою чергу, є акціонером найпопулярнішого в Україні оператора мобільного зв'язку "Київстар". Втім, група "Беон" також володіє акціями в компаніях, що надають зв'язок у Росії та кількох країнах, що входили до складу колишнього СРСР. Крім того, вона є акціонером мобільного зв'язку в Алжирі, Пакистані і Бангладеш.

Глава “Нафтогазу“ Андрій Коболєв увійшов в правління “Київстар“

Бенефіціарами усіх цих компаній є Михайло Фрідман, Герман Хан та Олексій Кузьмичов. За одними даними вони є громадянами Ізраїлю, за іншими – мають російське громадянство. Втім, не виключено, що в них є і те, і інше громадянство.

Таким чином, Андрій Коболєв увійшов до правління компанії, що має в своєму статуті російський капітал. Втім, як показує світовий досвід, гроші національності та громадянства не мають.

Нагадаємо, компанія "Нафтогаз" пропонує українцям газ, що в середньому на 40% дешевший за тариф на газ, який пропонують інші постачальники газу. Андрій Коболєв заявив, що компанія може собі дозволити нижчі ціни завдяки грамотному менеджменту "Нафтогазу".

ДЖЕРЕЛОcensor.net