Гривня продовжує дешевшати другий день поспіль: що відбувається на валютному ринку 20 серпня

У четвер, 20 серпня, гривня впала ще на 8,63 коп., і на сьогоднішній день курс національної валюти до долара становить 27,32 грн/дол. Вже другу добу поспіль гривня продовжує дешевшати, незважаючи на те, що ще нещодавно аналітики прогнозували подорожчання української валюти до кінця серпня до 28 грн/дол.

Гривня продовжує дешевшати другий день поспіль: що відбувається на валютному ринку 20 серпня - today.ua

Курс гривні до євро в четвер знизився на 10 копійок - з 32,50 грн/євро до 32,60 грн/ євро.

На міжбанку курс долара встановлений на рівні 27,34-27,36 грн/дол., євро можна купити і продати за 32,63-32,65 грн/євро.

Якщо в липні на курс впливали переважно політичні чинники - відставка глави Нацбанку Якова Смолія і заяви Зеленського та інших політиків про необхідну девальвацію гривні, то зараз даються взнаки наслідки карантину. Через слабку бізнес-діяльність попит на долар низький, тому валюта особливо і не підвищується в ціні.

У 20-х числах експортери будуть збувати долари, щоб сплатити квартальні податки. Тому американська валюта може навіть впасти в ціні до 27,25 гривень за долар. Однак, за словами експертів, незабаром курс долара повинен знову вийти на висхідну лінію, і в кінці жовтня-початку листопада поточного року валюта досягне позначки 30 грн/ дол.

Раніше фінансові аналітики спрогнозували курс валют на найближче майбутнє, назвавши головні причини падіння і подорожчання валюти в Україні.

ДЖЕРЕЛОgordonua.com