Кабмін затвердив підвищення зарплат співробітникам компанії "Нафтогаз", не дивлячись на те, що міністр фінансів Сергій Марченко був проти такого рішення. Однак, на засіданні уряду 23 грудня було затверджено фінансовий план "Нафтогазу" на 2021 рік, в якому фонд оплати праці збільшений більш ніж у два рази.
Чистий прибуток "Нафтогазу" в 2020 році складе 11,489 млрд гривень. При цьому, виплати на користь держави становлять 58,113 млрд гривень. За словами міністра фінансів, компанія також отримала чималі збитки - 17 млрд гривень.
Аудиторська служба виявила ряд порушень у фінплані компанії - в розділі дохідної і видаткової частини. Зокрема, в плані враховано обсяг видобутку газу Укргазвидобування, який не відповідає обсягу, який був визначений концепцією розвитку газодобувної галузі, тому що концепцією передбачається видобуток 21 млрд куб. м газу, а в проекті фінплану передбачено 13,3 куб. м.
Відповідно до фінансового плану "Нафтогазу" на наступний рік, зарплати членів правління повинні підвищитися на 56%, зарплати рядових співробітників - на 85%. Незважаючи на зауваження міністра фінансів, Кабмін затвердив цей фінплан. Нагадаємо, " Нафтогаз" підвищив оптову ціну на газ для виробників теплової енергії в країні на 13,5%. Якщо в листопаді теплоенерго закуповували газ у "Нафтогазу" по 5 375,37 гривень за тисячу кубометрів, то в новому році закупівельна вартість блакитного палива для теплоенерго складе 6 103,10 гривень за тисячу кубометрів.
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal