Касири по-різному оцінюють: клієнти ПриватБанку поскаржилися, що не можуть обміняти долари у відділеннях

Автор: Лобанова Єлизавета

ПриватБанк не лише обмежує громадянам зняття коштів через банкомати, а й відмовляє в обміні доларів через каси. Незважаючи на указ НБУ, згідно з яким доларові банкноти всіх номіналів без суттєвих пошкоджень повинні підлягати обміну, клієнти фінустанови скаржаться, що касири ПриватБанку дуже перебірливі у прийомі валюти.

Касири по-різному оцінюють: клієнти ПриватБанку поскаржилися, що не можуть обміняти долари у відділеннях  - today.ua

Так, на сайті Мінфіну з'явився негативний відгук одного з клієнтів ПриватБанку, який розповів, що в одному з відділень ПриватБанку купив долари, але продати їх в іншому відділенні цього ж банку вже не зміг. Касир не прийняла купюру, яка була вкрита плямами більш як на 50%. Тоді як в іншому банку касир сказала, що купюра під ультрафіолетом не світиться, і це не плями.

У результаті клієнт повернувся до першого банку і зміг поповнити 100-доларовою купюрою з плямами "Приват Вклад". Там касир, який раніше підтвердила платоспроможність купюри, прийняла гроші та сказала, що інші працівники "нічого не розуміють".

Касири по-різному оцінюють: клієнти ПриватБанку поскаржилися, що не можуть обміняти долари у відділеннях

Популярні зараз

Українцям назвали тариф на електроенергію з 1 грудня: як зменшити комунальний платіж

Київстар використали у роботі російського “Шахеда“ для контролю українських абонентів

Рецепт дерунів, які не розваляться під час смаження: потрібно додати секретний інгредієнт

Робота для українських біженців у Франції: які вакансії та зарплати пропонують без знання мови

"Тобто одну і ту ж купюру $100 по-різному оцінюють касири в тому самому банку... Коли ПриватБанку треба продати долар, то чхати він хотів на цю купюру, а коли треба ту ж купюру взяти: "простіть ми її не можемо взяти , тому що вона не відповідає нормам, байдуже, що ми самі її вам і видали", - написав клієнт.

У ПриватБанку відповіли, що всі купюри проходять перевірку. Під видачу пропонуються платіжні банкноти. Якщо клієнт не задоволений станом купюри, він може відмовитися її приймати. До обов'язків громадян також входить перевірка грошей безпосередньо біля каси після видачі та перерахування коштів так само не відходячи від каси.

Касири по-різному оцінюють: клієнти ПриватБанку поскаржилися, що не можуть обміняти долари у відділеннях

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:

"Взагалі, це повна нісенітниця, що купюру, яка просто світиться в ультрафіолеті, але при цьому не є підробкою, чомусь не хочуть приймати. Я за кордоном долари маленького номіналу, розмальовані фломастером, без проблем в обмінник здавав, взагалі слова ніхто не сказав ", - додав клієнт.

Раніше повідомлялося, що в деяких обмінних пунктах тепер можна купити долари нижче їх номінальної ціни.