Клієнти ПриватБанку не можуть забрати гроші зі своїх валютних депозитів

Автор: Марченко Любов

Клієнти ПриватБанку скаржаться, що не можуть забрати гроші зі своїх валютних депозитів. Формально банк гроші готовий віддати. Щоправда, не на першу вимогу, а за попереднім замовленням. Проте насправді виходить, що валюти або немає, або долари пропонують у такому стані, що їх ніде не приймуть.

Клієнти ПриватБанку не можуть забрати гроші зі своїх валютних депозитів - today.ua

Подібні скарги від клієнтів ПриватБанку останнім часом почастішали. Зокрема, днями клієнт, який підписався як Vitaly84, розповів, що не може забрати у ПриватБанку свій валютний депозит, у якого вийшов термін.

Він каже, що банк фактично створює неприйнятні умови для зняття готівки з валютного депозиту.

"Вчора після закінчення терміну доларового вкладу звернувся до каси відділення для зняття 1000 $. У касі відмовили, сказали подати заявку на видачу готівкової валюти на інший день (дорога, черга, час втрачено, ну та гаразд). Подав ту заявку, прийшов за повідомленням за грошима наступного дня, в касі запропонували банкноти-мотлох 1996 року (тільки кому вони такі потрібні??? Потім їх обмінювати за незрозумілі %, якщо ще обміняє хтось. Знову дорога, черга, час і вже + нерви втрачені)", - поділився чоловік своїми поневіряннями.

Популярні зараз

Українцям назвали тариф на електроенергію з 1 грудня: як зменшити комунальний платіж

Київстар використали у роботі російського “Шахеда“ для контролю українських абонентів

Рецепт дерунів, які не розваляться під час смаження: потрібно додати секретний інгредієнт

Робота для українських біженців у Франції: які вакансії та зарплати пропонують без знання мови

Звернення до служби підтримки ПриватБанку жодного результату не дало. Єдине, що змогли запропонувати клієнту у найбільш просунутому банку країни, в якого все оцифровано та комп'ютеризовано, - щодня "ходити в банк і питати, чи є нормальні банкноти".

Клієнти ПриватБанку не можуть забрати гроші зі своїх валютних депозитів

"Висновок: більше з валютними депозитами від держави не граюсь", - резюмував клієнт.

ПриватБанк не забарився із відповіддю клієнту. У відповіді пишуть, що гроші в банку можна спробувати отримати без попереднього замовлення. Однак їх дадуть лише в тому випадку, якщо у касі на той момент є потрібні банкноти та у потрібній кількості.

"Додатково для задоволення потреб якнайбільшої кількості клієнтів, у Приват24 було реалізовано можливість попереднього замовлення готівки на зручне відділення", - повідомили в банку.

Проте, рік випуску купюри клієнти замовляти не можуть. При цьому в банку підкреслили, що людям видають їхні вклади лише тими купюрами, які приймаються до платежу.

Клієнти ПриватБанку не можуть забрати гроші зі своїх валютних депозитів

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:

"Під час видачі пропонуються платіжні купюри. Банкноти доларів США, емітовані з 1996 по 2013 рік, знаходяться в обігу в Україні і виведення з обігу таких банкнот не заплановано найближчим часом, пояснили в банку і додали: - Якщо вас не задовольнив стан купюри, ви можете відмовитись її приймати".

Нагадаємо, ПриватБанк запустив для своїх клієнтів акцію для економії на покупках. Вона діятиме до 30 жовтня.