Команда Зеленського “заробила“ близько 30 млрд гривень на “Укрзалізниці“ - Омелян

Володимир Зеленський і його команда на початку свого президентського терміну обіцяли провести реформу "Укрзалізниці", проте, до цих пір це всього лише слова. Екс-міністр інфраструктури Володимир Омелян звинуватив владу в бездіяльності і заявив, що за останні півтора роки команда Зеленського "заробила" на цій державній компанії близько 30 млрд гривень.

Команда Зеленського “заробила“ близько 30 млрд гривень на “Укрзалізниці“ - Омелян - today.ua

Сам президент Зеленський заявляв, що реформування "Укрзалізниці" вимагає багато фінансових впливів. Нещодавно СБУ виявила чергову шахрайську схему на "Укрзалізниці" щодо подачі вагонів за гроші. Згідно з оцінками аналітиків, щорічно через такі схеми на підприємстві зникає 15-20 млрд гривень, які могли б бути спрямовані до держбюджету.

У бюджеті на 2021 рік уряд планує направити 4 млрд грн для потреб "Укрзалізниці". Є надія, що ці гроші будуть витрачені за призначенням, а втратить компанія не так багато, як в цьому році.

Володимир Омелян також звернув увагу на ще один нюанс. Володимир Зеленський і його команда запланували на майбутній рік вкласти 150 мільярдів гривень в будівництво доріг. Однак, як з'ясувалося, більшість цих коштів планується взяти в борг. Екс-глава Мінінфрастуктури також зазначив, що на розвиток аеропортів і будівництво нових морських портів в бюджеті на наступний рік не закладено ні копійки.

Раніше Володимир Омелян розкритикував боротьбу президента Зеленського з перевантаженими фурами.

ДЖЕРЕЛОreplyua.net