Курс долара в Україні став рекордним за останні 1,5 роки: скільки коштує валюта

Курс долара в Україні у вівторок, 22 вересня, піднявся до 28,20 грн/долар. Ще вчора американська валюта коштувала на 3 копійки дешевше. Сьогоднішній курс став рекордним за останні 1,5 роки. Так високо долар не піднімався з січня 2019 року.

Курс долара в Україні став рекордним за останні 1,5 роки: скільки коштує валюта - today.ua

За тиждень - з 15 по 22 вересня - гривня ослабла по відношенню до долара на 20 копійок. Ще в минулий понеділок, курс долара США становив 27,90 грн/дол. Очікується, що після виборів в кінці жовтня вартість американської валюти підскочить до 29 грн/дол.

У свою чергу євро за останню добу трохи подешевшав. Ще в понеділок, 21 вересня, європейська валюта коштувала 33,42 грн/євро, 22 вересня курс опустився до 33,20 грн/євро. У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України прогнозується на 2021 рік обмінний курс до 29,1 грн/дол., в середньому за рік і 28,8 грн/дол., станом на кінець року.

Коронакриза ускладнила процес прогнозування, тому не виключено, що валюта буде коштувати дешевше. У США 3 листопада пройдуть президентські вибори, після чого валюта, можливо, опуститься в ціні.

Раніше українцям порадили, в якій валюті краще зберігати заощадження, і чи варто зараз бігти в банк і міняти долари на фоні підвищення курсу.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua