lifecell попередив абонентів про підвищення тарифу з 21 вересня

Мобільний оператор lifecell про підвищення тарифу на один із популярних пакетів послуг. Названо причину подорожчання зв'язку з 21 вересня.

lifecell попередив абонентів про підвищення тарифу з 21 вересня - today.ua

Стало відомо про підвищення тарифу "Жара Лайт 2022" вже цього тижня. У прес-службі компанії назвали цей крок вимушеним, тому що потрібно відновлювати обладнання після масованого ракетного обстрілу:

"Інформуємо, що через вплив економічних факторів та необхідність відновлення пошкодженого ворогом обладнання з 21.09.2023 вартість пакету послуг на 4 тижні за вашим тарифом становитиме 130 грн, збільшиться обсяг Iнтернету до 20 Гб".

Вказано, що абоненти до 21 жовтня мають можливість безкоштовно змінити тариф на будь-який інший. Представили lifecell назвали тарифи "вигідними для всіх".

Також зазначається, що поточний тариф на вказаний пакет послуг можна зафіксувати. Для цього слід купити заздалегідь 12 пакетів послуг за поточною ціною та ще з вигодою до 15% з послугою "Тарифна підписка". Це можна зробити до 20 вересня включно.

"Якщо ви не згодні з умовами тарифних планів, що змінилися, ви маєте право розірвати договір з ТОВ "Лайфселл", - пояснили в компанії.

lifecell попередив абонентів про підвищення тарифу з 21 вересня lifecell попередив абонентів про підвищення тарифу з 21 вересня

lifecell під час війни збудував понад 800 базових станцій

Оператор не тільки відновлює пошкоджену та зруйновану інфраструктуру, але й продовжує будувати нове покриття. Компанія з лютого 2022 року запустила понад 800 нових базових станцій, щоб в абонентів була можливість завжди залишатися на зв'язку з близькими.

Максимально кількість нових базових станцій – 259 – lifecell запустила у західному регіоні (в Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській, Львівській, Чернівецькій областях), де зупинилася більшість переселенців.

Раніше повідомлялося, що lifecell запропонував абонентам Vodafone та Київстар дешеві тарифи та збереження номерів.