Незважаючи на те, що з початку війни ціни на житло в західній частині країни різко пішли вгору, усе ж найвища вартість нерухомості традиційно залишається в Києві. Проте на столичному ринку житла останнім часом з'явилися дуже дешеві квартири. Квартир за такою ціною немає навіть в обласних центрах.
У чому особливість такої нерухомості, і чи варто ризикувати з покупкою такої квартири, розповів obozrevatel..
Отже, у Києві, причому в межах міста, можна зустріти пропозиції за 10-15 тисяч доларів. Природно, натрапивши на таку ціну, покупці починають шукати каверзу.
Причина такої низької вартості житла в тому, що воно знаходиться в новобудовах, які забудовники роками не можуть здати в експлуатацію. Тому, придбавши таку квартиру, новий власник навіть не зможе її приватизувати.
Популярні зараз
Військовий аналітик помітив цікаву деталь у новому відео Путіна: “Не може поворухнути руками“
Україна значно випередила Європу в затратах на оренду житла, - ЛУН
Одна з таких пропозицій – двоповерхова квартира площею 83 квадратні метри у Крюківщині (передмісті Києва). Таке житло продається у ЖК iHome, який вже 6 років поспіль не можуть здати в експлуатацію. Вартість такого житла, виставленого на продаж, – 40 тисяч доларів. Хоча, за оцінками ріелторів, такий будинок з повним набором дозволів коштував би на ринку щонайменше вдвічі більше.
Отже, забудовник вже 6 років не може здати в експлуатацію жоден із будинків цього ЖК. При цьому в квартирах мешканців є серйозні проблеми з водопостачанням та електроенергією. Крім того, не впорядковано прилеглу територію.
Ще одна пропозиція взагалі вражає наповал своєю дешевизною. Йдеться про невеликі смарт-квартири, які продаються в Києві у Бортничах. Втім, від "смарт" там лише невелика площа – до 25 кв. А далі йде – перелік незручностей. У будинку на 4 поверхи відсутні:
- централізоване водопостачання;
- газ;
- каналізація;
- місця для паркування поряд із будинком.
При цьому у невеликих будиночках на 3-4 поверхи забудовник зумів обладнати десятки квартир. Їхня площа – від 17 до 25 квадратних метрів. За таке житло хочуть 10-15 тисяч доларів.
Таким чином, у будинку ще належить провести воду, каналізацію, опалення. Ну і, звичайно, подбати про технічну документацію, аби житло нарешті можна було здати в експлуатацію. І щоб мешканці змогли приватизувати свої квартирки-"шпаківні".
Нагадаємо, між тим ціни на оренду квартир у Києві з приходом осені різко зросли.