Нафтогаз попередив споживачів у трьох областях про нові зміни

Автор: Лобанова Єлизавета

Нафтогаз взяв під управління три нові облгази. Відповідно їх клієнти перейшли до нового постачальника. Які зміни чекають на нових клієнтів Нафтогазу, повідомили в прес-службі національного оператора газорозподілу "Газмережі".

Нафтогаз попередив споживачів у трьох областях про нові зміни - today.ua

З 18 липня споживачі "Сумигазу", "Вінницягазу" та "Дніпропетровськгазу" стали клієнтами Нафтогазу. Їм повідомили, що передавати показники лічильників тепер потрібно виключно "Нафтогазу". При цьому в "Газмережі" зазначили, що тепер клієнтів буде захищено від зловживань.

Як відомо, ТОВ "Газмережі" координує облгази, що приєдналися, займається оптимізацією їх роботи, формує стратегію розвитку та отримують необхідне ліцензування.

Нафтогаз попередив споживачів у трьох областях про нові зміни

Популярні зараз

ПриватБанк видає долари, які потім складно обміняти

Подвоять штрафи за неявку до ТЦК: з'явились деталі покарання ухилянтів

Стало відомо, скільки в Україні коштує найдешевша нова Skoda Octavia

У Зеленського зробили заяву про усунення перешкоди у передачі F-16 Україні

Іноді трапляється, що змінюючи постачальника, українці помилково переплачують за газ попередньому постачальнику. Споживачі завжди можуть повернути переплату у разі потреби. Для цього потрібно звернутися особисто до попередньої газопостачальної компанії та написати заяву на повернення коштів. Після переходу до нового постачальника показники лічильника за газ одразу треба передавати йому, щоб не виникало плутанини з платіжками. Передавати показання лічильників потрібно з 1 по 5 число.

Минулого року на обслуговування Нафтогазом перевели до 98% українських споживачів. До інших постачальників ще належить частина споживачів у Харківі, Кривому Розі, а також у Києві, Житомирі та у Львові.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, що у 2022 році на корпоративні права понад 26 облгазів в Україні було накладено судовий арешт.

Раніше в уряді назвали сім категорій українців, які мають право на пільгу з оплати газу.