Нафтогаз зробив важливу заяву про передачу показників лічильників: стосується жителів однієї із областей

Нафтогаз попередив своїх клієнтів про зміни в оплаті рахунків за спожитий газ. Йдеться не про всіх споживачів, а лише про тих, що мешкають у Київській області.

Нафтогаз зробив важливу заяву про передачу показників лічильників: стосується жителів однієї із областей - today.ua

На сторінці компанії в Facebook повідомляється, що сервіс 104.ua, через який українці передавали показники лічильників за газ Нафтогазу, вже не дійсний у Київській області. Клієнтам роз'яснили, як тепер вони можуть щомісяця передавати необхідні дані.

Реквізити оплати за послугу не змінилися, а способи передачі показань приладів обліку в компанії змінили.

Тепер передати передати показники лічильників за газ клієнти Нафтогазу можуть з 1 по 5 число кожного місяця в особистому кабінеті gas.ua через функцію "Передати показники" або в чат-ботах GASUA у Viber, Telegram чи Massenger.

Нафтогаз зробив важливу заяву про передачу показників лічильників: стосується жителів однієї із областей

Причиною змін стало те, що "Київоблгаз" увійшов до групи "Нафтогаз". Це був вимушений крок, і тепер компанія виконуватиме функції постачальника останньої надії для мешканців Києва та Київської області. 

Клієнтам додали, що переплата АТ "Київоблгаз" збережеться, її перерахують до платіжок Нафтогазу. Розраховуватись за послугу розподілу "блакитного палива" перед Нафтогазом необхідно до 20 числа щомісяця.

Нагадаємо, Нафтогаз забезпечуватиме українців "блакитним паливом" до кінця дії військового стану і ще півроку після його скасування.

Раніше повідомлялося, які штрафи доведеться сплатити споживачам газу, якщо вони вчасно не проведуть перевірку свого лічильника.

ДЖЕРЕЛОnovyny.live