Today.ua

Найдешевші столиці: топ-5 європейских міст, де можна жити на 10 євро на день

Більшість українських біженців зупинилася у Європі. Вартість життя у великих містах висока. Названо столиці, в яких найнижчі ціни на житло та харчування.

Аналітики Travelcontinuously.com назвали топ-5 європейських столиць, де можна жити лише на 10 євро на день.

Краків, Польща

Краків залишається одним із найдоступніших міст Європи. Там багата історія, дивовижна архітектура, розвинена інфраструктура – є все потрібне для роботи та відпочинку. У столиці Польщі можна знайти недорогі квартири – орендувати житло можна за 680 євро на місяць. Харчування буде коштувати близько 10 євро на день (403 грн).

Таллінн, Естонія

Середньовічний місто - одне з найбільш бюджетних у Європі. Оренда квартири коштуватиме 200-750 євро, залежно від кількості кімнат та розташування. Місцевим мешканцям пропонують безкоштовний проїзд у громадському транспорті, а решта витрат на транспорт невисокі. У столиці Естонії багато визначних пам'яток та безкоштовних заходів.

Рига, Латвія

Столиця Латвії – одне з найкрасивіших, затишних та недорогих міст. Оренда квартири у Ризі коштуватиме від 300 до 700 євро, а за ніч у готелі потрібно буде заплатити від 15 євро. Їжа відносно недорога – багато варіантів у недорогих ресторанах.

Лісабон, Португалія

Ціни на оренду є прийнятними – від 1200 євро доведеться заплатити в районах поблизу туристичних центрів Шіаду, Байша. А далі від центру винайняти квартиру буде дешевше. У Лісабоні недорога їжа - багато хто харчується в точках продажу фастфуду на вулицях та ресторанах.

Прага, Чехія

Ще одне європейське місто з цікавою історією та культурою, ефектною архітектурою, різноманітністю закладів харчування.

У Празі можна винайняти квартиру в центрі менш ніж за 700 доларів. Їжа коштуватиме близько 10 євро. Якщо харчуватися не в ресторанах, а купувати продукти у супермаркетах та готувати самим – ще дешевше.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні планують побудувати містечко для вразливих категорій людей – сиріт, вдів, осіб з інвалідністю та людей похилого віку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ