Названо стипендії українських студентів: хто отримуватиме понад 4000 грн на місяць

Автор: Леся Ловіцька

Українські студенти, які добре навчаються на бюджетній формі, отримують стипендії. Стало відомо, хто може розраховувати на понад 4000 грн на місяць.

Названо стипендії українських студентів: хто отримуватиме понад 4000 грн на місяць - today.ua

Як правило, 40-45% від загальної кількості студентів на курсі щомісяця отримують стипендії.

Стипендії учнів професійної (професійно-технічної) освіти

Зазвичай вони можуть розраховувати на 1250 грн на місяць. Академічна та іменна стипендії – 2500 грн. Академічна стипендія Президента України складає 2750 грн.

Соціальна стипендія для дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей-сиріт – 4250 грн. Соціальна стипендія для дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей-сиріт – 4026 грн. Соціальна стипендія для інших отримувачів соціальних стипендій – 450 грн.

Популярні зараз

У Міносвіти зробили заяву з приводу початку нового навчального року у школах

Росіяни готуються захопити ще два міста: бійці ЗСУ повідомили про наступ

Через підвищення податків українців чекає значне скорочення зарплат: на скільки менше будемо отримувати

Тариф на електроенергію зросте до 4,80 грн: українцям встановлять ліміт у 100 кВт-год

Стипендії студентів закладів професійної вищої освіти

Звичайна стипендія – 1510 грн, підвищена – 2198 грн. Стипендія для студентів, які навчаються певним спеціальностям із Переліку– 1930 грн, підвищена – 2809 грн. Академічна та іменна стипендії – 3020 грн. Академічна стипендія президента України – 3320 грн.

Соціальна стипендія для дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей-сиріт – 4250 грн. Соціальна стипендія для осіб із числа дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей-сиріт – 4026 грн. Соціальна стипендія для інших отримувачів – 890 грн. Соціальна стипендія ВРУ – виплата з урахуванням розміру соціальної стипендії відповідної категорії, збільшеної на 50%.

Стипендія для студентів вузів

Звичайна стипендія – 2000 грн., підвищена – 2910 грн. Стипендія для осіб, які навчаються за спеціальностями з Переліку – 2550 грн, підвищена – 3711 грн. Академічна та іменна стипендії – 4000 грн.

Іменна академічна стипендія ВРУ – 4400 грн. Академічна стипендія президента України – 4400 грн.

Соціальна стипендія для дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей-сиріт – 4250 грн. Соціальна стипендія для осіб із числа дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей-сиріт – 4026 грн. Соціальна стипендія для інших отримувачів – 1180 грн. Соціальна стипендія ВРУ – виплата з урахуванням розміру соціальної стипендії для відповідної категорії, збільшеної на 50%.

Що потрібно знати про стипендії

Студентам першого курсу нараховують стипендії за підсумками ЗНО (НМТ), зазвичай її розмір мінімальний. Студентам після зимової сесії переглянути розмір стипендії, вона залежатиме від середнього балу за підсумками складання іспитів.

Студенти, які мають право на кілька академічних стипендій, отримуватимуть одну – більшого розміру.

Названо стипендії українських студентів: хто отримуватиме понад 4000 грн на місяць

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Для нарахування стипендій використається спеціальний рейтинг. Якщо кількість балів у студентів менша за межі незадовільного навчання або за наявності академічної заборгованості, вони не потрапляють до рейтингу і позбавляються виплат.

Раніше повідомлялося, що українці масово вступають до вузів, щоб уникнути мобілізації.