ООН взимку виплачуватиме допомогу українцям: на що можна буде витратити отримані гроші

Автор: Лобанова Єлизавета

Українці зможуть отримати допомогу від ООН вже цієї зими на оренду житла та оплату електроенергії. Усього буде виділено понад 120 млн доларів на ці витрати. Гроші нараховуватимуться одержувачам до лютого 2024 року включно.

ООН взимку виплачуватиме допомогу українцям: на що можна буде витратити отримані гроші - today.ua

На сайті міжнародної організації сказано про те, що українці отримають виплати готівкою, щоб покривати витрати на електроенергію та оренду житла. Також ООН організує роздачу обігрівачів, генераторів, непродовольчих товарів та допоможе громадянам з облаштуванням житла, опаленням та теплоізоляцією в будинках.

Загалом допомогу нададуть близько 900 тисяч людей, які постраждали від війни. Кому саме виплатять гроші, і яку суму, в ООН поки не повідомили.

ООН взимку виплачуватиме допомогу українцям: на що можна буде витратити отримані гроші

Популярні зараз

Українцям назвали тариф на електроенергію з 1 грудня: як зменшити комунальний платіж

Київстар використали у роботі російського “Шахеда“ для контролю українських абонентів

Рецепт дерунів, які не розваляться під час смаження: потрібно додати секретний інгредієнт

Робота для українських біженців у Франції: які вакансії та зарплати пропонують без знання мови

В Україні також продовжується прийом заявок на грошову допомогу від УВКБ ООН. Програма орієнтована на вразливі категорії ВПО, які постраждали від військових дій та тих, хто повернувся до свого постійного місця проживання з-за кордону.

На допомогу можуть претендувати сім'ї, які не отримували раніше виплати від міжнародних організацій та мають дохід менше 5 400 грн на одну особу.

Також лише представники трьох вищезгаданих категорій мають можливість подати заявку на допомогу.

Це має бути:

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:
  • сім'я, яка має лише одного з батьків, з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше);
  • сім'я, яку очолює одинока/кілька одиноких осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною або декількома дітьми віком до 18 років;
    сім'я з однією або декількома особами з особливими потребами (особи з інвалідністю, особи з хронічними захворюваннями тощо);
  • прийомні сім'ї, які займаються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).

Адреси та графік роботи пунктів реєстрації можна дізнатися за посиланням.

Раніше в ПФУ розповіли, які документи потрібно надати непрацюючим пенсіонерам, щоб отримувати субсидії взимку.