“Ощадбанк“ блокує пенсійні картки українців, залишаючи громадян без пенсій

"Ощадбанк" під кінець року вирішив залишити українців без пенсій, масово блокуючи їх пенсійні картки. У всьому винні шахраї. У деяких випадках банк розцінює нарахування на банківські рахунки від держави як шахрайську схему, і через це блокує карти.

“Ощадбанк“ блокує пенсійні картки українців, залишаючи громадян без пенсій - today.ua

Один з клієнтів "Ощадбанку" в коментарі під публікацією на офіційній сторінці фінустанови на Facebook поділився своїм досвідом відкриття пенсійного рахунку в "Ощадбанку".

Клієнт зазначає, що оформив соціальну карту після того, як за два місяці до цього зробив пенсійну. При чому банк разом з нею нав'язав клієнту кредитну карту з обіцянкою, нарахувавши кредитний ліміт в розмірі двох пенсій. У підсумку, коли на карту перерахували пенсію за півроку, "Ощадбанк" заблокував гроші, так як вважав дану фінансову операцію шахрайською. Клієнту довелося чекати тиждень, щоб розблокувати кошти.

"Більше року користуюся соціальною картою цього" банку ", 2 місяці тому оформив пенсійну картку, разом з нею видали і кредитну карту, мовляв при першому надходженні пенсії, Вам на кредитку впаде кредитний ліміт в розмірі двох пенсій. Я тоді вже про себе посміхнувся, мовляв ок! що за підсумком ?! Зайшла мені пенсія (скажу відразу пенсія військова і за пів року відразу) сума значна була, що зробив банк !? Заблокував всі мої карти, тому що їм здалося, що це якісь шахрайські дії! Я тиждень чекав поки мої рахунки розблокують. А кредит навіть не нарахували. Мотивували тим, що кредитна комісія не може до цих пір зрозуміти, скільки нараховувати ", - сказано в повідомленні.

“Ощадбанк“ блокує пенсійні картки українців, залишаючи громадян без пенсій Клієнту "Ощадбанку" так і не були нараховані його кредитні кошти. Пенсійний рахунок за підсумком було розблоковано, але не виключено, що така ситуація не повториться ще раз.

Нагадаємо, "Ощадбанк" під кінець 2020 року оновив умови позик для всіх своїх клієнтів.

ДЖЕРЕЛОcxid.info