“Ощадбанк“почав укладати договори з “Нафтогазом“: українці можуть змінити постачальника газу в будь-якому відділенні

"Ощадбанк" запустив послугу підключення всіх українців, не лише своїх клієнтів, на поставку газу від "Нафтогазу". З 18 січня відділення "Ощадбанку" почали приймати заявки і документи від побутових споживачів на підключення газопостачання від компанії, повідомили в прес-службі банку.

“Ощадбанк“почав укладати договори з “Нафтогазом“: українці можуть змінити постачальника газу в будь-якому відділенні - today.ua

Для подачі заяви потрібно відвідати одне з відділень "Ощадбанку" з необхідним пакетом документів: паспортом, ІПН, документом про право власності на житло та згодою співвласника, якщо право власності оформлено на кількох співвласників житла, а також ЕІC-кодом (16-значним персональним газовим номером об'єкта).

Перехід до нового постачальника відбудеться автоматично. Українцям не потрібно повідомляти попередньо газову компанію про підключення до нового постачальника. Як тільки перехід буде завершено, клієнт отримуватиме платіжки за спожитий газ вже від нового постачальника. Замінювати труби в разі зміни постачальника також не потрібно: газ буде доставлятися тієї ж трубою і з використанням того ж обладнання. Газопостачання під час або після зміни компанії у клієнта не припиняється.
Після обробки заявки клієнт протягом п'яти-семи робочих днів отримає інформацію від НАК "Нафтогаз України" про успішне підключення. Перевірити статус виконання заявки на підключення можна на сайті gas.ua, вибравши розділ "Перевірити статус заявки" і ввівши в відповідному полі свій ЕІC-код.

Після того, як Кабмін встановив єдиний тариф на газ для споживачів на період карантину, ціна "блакитного палива" від "Нафтогазу" в рамках тарифного плану "Місячний" становить 7,22 грн / куб.м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки) .

Нагадаємо, вартість розподілу газу Кабмін знижувати не став. Ціни на транспортування газу залишаться такими ж, як було оголошено в кінці грудня.

ДЖЕРЕЛОkosatka.media