Пенсійний фонд перестав виплачували людям гроші

Пенсійний фонд перестав виплачувати людям гроші на поховання. Громадянка на ім'я Альона Охремяк  поскаржилась у Facebook-акаунті Пенсійного фонду, що вже другий тиждень вона не може отримати суму, яка призначена для поховання близької людини.

Пенсійний фонд перестав виплачували людям гроші - today.ua

Жінка пише, що вона та її рідні вже другий тиждень марно оббивають пороги та "обривають дроти" телефонів Пенсійного фонду, але не можуть добитися ані грошей, які їм мають виплатити згідно з законом, ані пояснення, чому грошей немає, і коли можна на них чекати.

У тому ж приміщенні, крім них, скупчилось ще й чимало інших відвідувачів, які також чекають на вирішення проблем із Пенсійним фондом. Але нікого не обходить, що зараз жорсткий карантин, а незнайомі люди змушені по цілому дню спільно перебувати в приміщенні, яке бояться покинути, щоб не упустити обіцяних грошей.

"Я дзвоню на так звану "Гаряча лінія" там кажуть шо це не їхні проблеми , що ви це не вирішуєте( і кидають трубку ) , а кто тоді вирішує ???!!!! В той понеділок цілий день люди просиділи бо була типу "хакерська атака", серед тижня теж саме і сьогодні люди сидять з 8 ранку до тепер і ніяких відомостей !!!" – описує жінка ситуацію, в якій опинилась вона та інші люди.

Пенсійний фонд перестав виплачували людям гроші

Навіть якщо техніка дала збій, то людям можна вичерпно пояснити, коли можна прийти за грошима, щоби вони не створювали черг та не наражали одне одного на небезпеку. Та й зрештою можна вирішити нагальні питання у паперовій формі, якщо сервер зламався, зауважує жінка.

"А ви хочете " Державу у смартфоні " ..... так знущатись над людьми можуть тільки тварюки ( і навіть вибачатись не буду за це слово, просто скоти ...)", - вже не добираючи слів, підсумовує жінка, доведена до люті байдужістю чиновників Пенсійного фонду.

Нагадаємо, Пенсійний фонд ще в минулому році розпочав масштабну перевірку отримувачів пенсійних виплат з метою виявлення людей, які можуть незаконно отримувати гроші.