Пенсійний фонд оштрафував “Укрпошту“ на 1,5 млн грн за несвоєчасну виплату пенсій

Пенсійний фонд України виписав компанії "Укрпошта" штраф за несвоєчасну виплату пенсій жителям сіл Тернопільської області. Генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський заявив, що звернеться до суду, так як пенсії людям виплатили, але на день раніше, через перенесення вихідних на День Незалежності України.

Пенсійний фонд оштрафував “Укрпошту“ на 1,5 млн грн за несвоєчасну виплату пенсій - today.ua

Штраф склав 1,5 млн грн. У рішенні суду сказано, що "Укрпошта" порушила законодавство України, зокрема ч.11, ст. 106 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування". Керівництво компанії обурене, що після перевірки на них безпідставно наклали штрафні санкції. Пенсійний фонд оштрафував “Укрпошту“ на 1,5 млн грн за несвоєчасну виплату пенсій

"Пенсійний Фонд наклав на" Укрпошту "штраф майже 1,5 млн грн за те, що ми на день раніше через перенесення вихідних на День Незалежності України виплатили пенсії в селах Тернопільської області", - заявив Смілянський.

Глава "Укрпошти" додав, що тарифи на доставку пенсій залишилися на рівні 2019 року, хоча мінімальна зарплата зросла на 37%. У Пенсійному фонді України зізналися в дефіциті надходжень на суму 38,5 млрд грн, а в 2021 році цей борг становитиме 26 млрд грн.

Раніше повідомлялося, що все більше українців скаржаться на проблеми в роботі "Укрпошти" напередодні свят. Посилки не доходять до своїх одержувачів, через що люди вкрай обурені.

ДЖЕРЕЛОgordonua.com