Популярний європейський курорт запровадив штраф 900 євро для туристів на пляжах

Автор: Леся Ловіцька

Популярний європейський курорт вводить штраф для туристів за порушення на пляжах. Курортників вирішили карати, стягуючи з них 900 євро.

Популярний європейський курорт запровадив штраф 900 євро для туристів на пляжах  - today.ua

Чиновники Муро на Майорці вирішили завадити туристам стрибати з причалу у воду. Причиною для штрафних санкцій стала низка подій у Плайя-де-Муро цього літа. Поліція та мерія попередили відпочиваючих, щоб ті не пірнали з одного конкретного понтону. Вони ризикують не лише здоров'ям, а й фінансами. За порушення порядку передбачено штраф у 900 євро (близько 36 тис. грн).

Муніципалітет Муро на Майорці відомий чистим Балеарським морем, живописним пляжем та водними видами спорту. Територію називають європейськими Мальдівами. Там дуже багато курортників, які поспішають занурюватись, але стрибки у воду тепер заборонені.

Багато відпочиваючих не знали про обмеження та постраждали внаслідок стрибків на малій глибині. Вони отримали травми голови та шиї, ламали носи та втрачали свідомість. Людям довелося надавати медичну допомогу.

Популярні зараз

Посилення мобілізації в Україні: ТЦК видаватимуть чоловікам ще один документ

Учені прогнозують глобальне похолодання після спекотного літа 2024-го: що відбувається з кліматом планети

У США назвали проблему у підготовці українських пілотів на F-16

Ухилянтам від мобілізації обмежать доступ до державних послуг, - Малюська

Місцева влада розпорядилася заборонити такі види стрибків. Проте туристи не знають про це чи не враховують можливих штрафів. Цим літом зафіксовано вже сім інцидентів. Чиновники побоюються загибелі курортників на пляжі.

Примітно, що багато туристів разом з дітьми вишиковуються в чергу і пірнають з понтонів. Такі стрибки стали "обов'язковими" для курортників, котрі прагнуть зробити яскраві знімки для соціальних мереж.

Влада виключила встановлення перил, тому що відпочиваючі просто залазитимуть на них і збільшуватимуть траєкторію стрибка, тим самим підвищуючи небезпеку. Вже встановлено щонайменше п'ять великих попереджувальних знаків, планується монтаж додаткових знаків.

Популярний європейський курорт запровадив штраф 900 євро для туристів на пляжах

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Ми просимо людей, які приходять, бути відповідальними. Ми не можемо постійно спостерігати. Одним стрибком ви зміните своє життя. Якщо у вас все добре, ну гаразд, ви весело проводите час. Але якщо щось піде не так... Це змінить ваше життя", - зазначив правоохоронець.

Раніше повідомлялося про п'ять найдешевших екзотичних курортів для літнього відпочинку.