ПриватБанк відновить прийом валюти у терміналах: названо дату повернення операцій

Автор: Леся Ловіцька

Приватбанк планує відновити прийом валюти в термінали самообслуговування. Йдеться про операції, які були припинені наприкінці травня.

ПриватБанк відновить прийом валюти у терміналах: названо дату повернення операцій  - today.ua

Як відомо, ПриватБанк єдиним в Україні надавав клієнтам можливість здійснення операцій з іноземною валютою через термінали самообслуговування. 29 травня прийом доларів та євро було припинено.

Спочатку представники банку не називали причин обмеження роботи сервісу, яким користувалися багато клієнтів. Також не було інформації, чи будуть відновлені послуги, та в які терміни. Сьогодні, 16 червня, у прес-службі ПриватБанку повідомили, що прийом валюти буде відновлено:

"Банк відновлює послугу прийому готівкової іноземної валюти з її зарахуванням на картку через мережу терміналів самообслуговування з 22 червня 2023 року та співпрацює з регулятором у рамках встановлених норм та правил".

Популярні зараз

Українцям назвали тариф на електроенергію з 1 грудня: як зменшити комунальний платіж

Київстар використали у роботі російського “Шахеда“ для контролю українських абонентів

Рецепт дерунів, які не розваляться під час смаження: потрібно додати секретний інгредієнт

Робота для українських біженців у Франції: які вакансії та зарплати пропонують без знання мови

В Україні виникла проблема прийому старих та зношених доларів. У банках та обмінниках масово відмовляються приймати купюри 1996 року. У НБУ звернули увагу на проблему, яка гостро постала перед українцями. Зазначено, що подібних обмежень бути не повинно.

ПриватБанк відновить прийом валюти у терміналах: названо дату повернення операцій

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:

Представники ПриватБанку також повідомили, що отримали інформацію про деякі аспекти обміну готівкової іноземної валюти, серед яких банкноти давніх років випуску або зі значними ознаками зношування. Вказано, що банк проводить валютно-обмінні операції у рамках умов та порядку, визначених постановами НБУ.

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк відмовляється приймати у клієнтів, які сам їм і видав. На ситуацію відреагували у Нацбанку.