ПриватБанк активно повертає українцям гроші: як отримати свої кошти

ПриватБанк активно повертає українцям кошти, сплачені за пробне ЗНО, яке через карантин у цьому році не відбулося. Наразі свої гроші назад отримали понад 155,5 тис. учасників незалежного оцінювання, а це майже 71% від загальної кількості. До 1 грудня 2020 року гроші мають виплатити усім решта.

ПриватБанк активно повертає українцям гроші: як отримати свої кошти - today.ua

Загальна сума повернених коштів ПриватБанком становить 38 141 510 грн. Гроші на ці потреби були виділено з  коронавірусного фонду.

Всі бажаючі отримати відшкодування мають ще 27 днів на оформлення повернення виплат.

Щоб отримати кошти за скасоване ЗНО, до 30 листопада необхідно оформити картку ПриватБанку (якщо її немає) та перевірити актуальність інформації, зазначеної під час реєстрації, увійшовши до сервісу визначення результатів на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Зверніть увагу на правильність написання прізвища, імені, по батькові, а також номеру мобільного телефону, який прив’язаний до картки ПриватБанку. У разі правильності всієї зазначеної інформації, кошти будуть у найближчий час повернуті на картку.

Нагадаємо, прибуток ПриватБанку в період коронакризи впав на 22%, і на третій квартал 2020 року збиток фінустанови склав майже сім з половиною мільярдів гривень.

ДЖЕРЕЛОradiotrek.rv.ua