ПриватБанк анонсував зниження ставок по кредитах: скільки насправді переплачують українці

ПриватБанк повідомив про чергове зниження ставок на кредити на житло та автомобілі. Однак, чи дійсно стати власників нерухомості в Україні стане доступнішим. Давайте розглянемо пропозицію від ПриватБанку, яку фінустанова розіслала своїм клієнтам.

ПриватБанк анонсував зниження ставок по кредитах: скільки насправді переплачують українці - today.ua

Новий автомобіль при авансі 30% клієнти ПриватБанку можуть придбати в кредит на 12 місяців під 8,7% річних (було 13,1% річних), або на 84 місяці під 11% річних (було 13,9% річних).

Нові автомобілі зі списку спеціальних пропозицій також стали доступнішими. Якщо раніше з 40% авансом на 12 міс. ставка була 7,1% річних, то тепер вона стала 1,5%. У деяких випадках можна взяти кредит на авто навіть під 0,01% річних на 12 місяців.

Взяти в ПриватБанку кредит на житло можна в середньому під 16% річних на максимальний термін 240 місяців (20 років). Є варіанти і по 12-13% на термін від 12 місяців. Початковий внесок при покупці квартири або будинку при цьому повинен складати від 25% загальної вартості нерухомості.ПриватБанк анонсував зниження ставок по кредитах: скільки насправді переплачують українці Розрахувати вартість житла або автомобіля кожен може самостійно прямо на сайті ПриватБанку в розділі "Кредитний калькулятор".

Як відомо, ПриватБанк також допомагає своїм клієнтам отримати державну податкову знижку 18% при виплаті кредиту на житло. Згідно зі ст. 166 Податкового кодексу України, погашаючи іпотеку, ви можете отримати податкову знижку на суму сплачених відсотків у разі, якщо придбане житло буде визначено як основне місце проживання платника податків, згідно з відміткою в паспорті про реєстрацію за місцезнаходженням такого житла.

Нагадаємо, клієнти ПриватБанку з 22 жовтня можуть змінити постачальника газу через інтернет-банкінг Приват24.