ПриватБанк дарує абонентам 50 гривень на мобільний рахунок

ПриватБанк запустив нову новорічну акцію для своїх клієнтів, в рамках якої можна виграти п'ятдесят гривень на свій мобільний рахунок, а також інші приємні призи. Святкова акція від ПриватБанку буде діяти до 21 грудня.

ПриватБанк дарує абонентам 50 гривень на мобільний рахунок - today.ua

ПриватБанк вирішив підтримати українські кафе і ресторани, залучаючи клієнтів до оплати чайових в форматі cashless. За кожні залишені чайові в безготівковій формі з картки Visa, клієнти ПриватБанку отримають шанс виграти подарунок. Сума чайових повинна бути не менше п'ятдесяти гривень в трьох різних закладах.

Серед інших призів, крім поповнення рахунку, - путівка на зимовий курорт в Україні.

Підсумки акції будуть підведені 15 січня. Тоді і стане відомо, хто ж отримає приз за "подяку" офіціантам. ПриватБанк дарує абонентам 50 гривень на мобільний рахунок Крім того, ПриватБанк почне повертати українцям від ста до тисячі гривень на банківський рахунок в рамках акції, яка заохочує клієнтів користуватися новою системою RIA. Щоб отримати кешбек, вам необхідно відправити на карту MasterCard від ПриватБанку міжнародний переказ в системі RIA на суму від п'ятдесяти доларів, або оплатити тієї ж самою картою не менше трьох покупок на суму від п'ятдесяти гривень. Дана акція триватиме до березня 2021 року.

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк почав масово і без пояснення причин блокувати рахунки клієнтів, анулювати їх платіжні карти і відмовляти в обслуговуванні.

ДЖЕРЕЛОgsminfo.com.ua