ПриватБанк дарує смартфони за грошові перекази: як взяти участь в акції

ПриватБанк оголосив акцію для своїх клієнтів, надавши їм можливість виграти дорогі подарунки за перекази PrivatMoney на карти Mastercard. За умовами акції, кожен клієнт банку має можливість виграти смартфон Хiaomi або Power Bank, відправивши або отримавши переказ PrivatMoney на суму від $50.

ПриватБанк дарує смартфони за грошові перекази: як взяти участь в акції - today.ua

Учасниками акції від ПриватБанку стануть і ті клієнти, хто оплатить карткою Mastercard як мінімум три покупки на суму від 50 грн кожна до 15 березня включно.

В якості винагороди будуть розіграні і більш скромні призи - рюкзаки та термочашки. Серед головних призів - три смартфона Xiaomi Redmi Note 9 Pro.

Якщо у вас немає картки Mastercard, в Приват24 можна відкрити Digital-карту, яка також братиме участь в акції. Всі безготівкові фінансові операції в будь-яких торгових підприємствах і через POS-термінали або смартфони будуть враховуватися. Оплата комунальних послуг та поповнення мобільного рахунку не зараховуються як виконані умови акції.

Переможці акції від ПриватБанку будуть визначені після 15 березня за допомогою сервісу random.org. Список переможців буде оприлюднено на сайті банку.

Нагадаємо, що дана акція діє з 15 грудня, і її учасниками можуть стати всі, кому виповнилося 18 років.

Раніше повідомлялося, кому з клієнтів ПриватБанк повертає на карту по 500 гривень за оплату комуналки.