ПриватБанк випустив нові картки: хто з клієнтів може їх отримати

Автор: Лобанова Єлизавета

ПриватБанк пропонує своїм клієнтам отримати пластикові картки “єВідновлення”. Забрати фізичну картку українці можуть у будь-якому відділенні фінустанови, повідомили у прес-службі банку.

ПриватБанк випустив нові картки: хто з клієнтів може їх отримати - today.ua

Як відомо, українці можуть оформити картку “єВідновлення” від ПриватБанку в режимі онлайн. Для цього необхідно зайти у Приват24, знайти вкладку “Гаманець”, натиснути “Додати” і з-поміж усіх запропонованих варіантів карток обрати картку “єВідновлення”

З картою “єВідновлення” від ПриватБанку громадяни можуть отримувати компенсації від держави за пошкоджене житло. Право на виплату мають українці віком від 18 років, які подали заявку через застосунок “Дія”.

ПриватБанк випустив нові картки: хто з клієнтів може їх отримати

Популярні зараз

Посилення мобілізації в Україні: ТЦК видаватимуть чоловікам ще один документ

Учені прогнозують глобальне похолодання після спекотного літа 2024-го: що відбувається з кліматом планети

У США назвали проблему у підготовці українських пілотів на F-16

В Одесі дорожній конфлікт переріс у стрілянину зі страйкбольної зброї

Картка “єВідновлення” діятиме 12 місяців із дня отримання коштів у разі проведення ремонту категорії А та 18 місяців із дня зарахування компенсації – в разі проведення ремонту категорії Б. Невикористані протягом 12 (18) місяців кошти буде повернуто державі.

Незважаючи на те, що усі виплати зараховуються онлайн і заявки на отримання компенсацій теж оформлюються онлайн, деякі громадяни хочуть мати пластикову фізичну картку, тому ПриватБанк зробив для них це можливим і випустив фізичні карти “єВідновлення”. Наприклад, пластик може знадобитися клієнтам, які не мають смартфонів з цифровими гаманцями.

Повідомляється, що з картою “єВідновлення” від ПриватБанку клієнти також отримують додаткову вигоду – 15% кешбеку за розрахунки.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Якщо ви хочете оформити заявку через "Дію" на отримання компенсації за пошкоджене чи зруйноване житло, то відкриття картки "єВідновлення" є першим кроком у цьому процесі. 

Нагадаємо, хто з клієнтів ПриватБанку може отримати винагороди у розмірі 10, 20 та 50 тисяч гривень.