ПриватБанк знизив кредитні ставки: нові авто стали доступнішими

ПриватБанк зробив кредити на авто для своїх клієнтів більш доступними. З 22 вересня фінустанова знизила процентну ставку на покупку нового автомобіля з 14,9% до 12,8% річних. З урахуванням того, що вартість машин в Україні досить висока, така пропозиція від банку буде користуватися попитом.

ПриватБанк знизив кредитні ставки: нові авто стали доступнішими - today.ua

Дана ставка діє при оформлення кредиту з початковим внеском 10% і терміном кредитування до 7 років. Мінімальна ставка за договором з початковим внеском 60% вартості машини і терміном до 4 років тепер становить 0,01% річних.

Також ПриватБанк знизив ставки фінансування на покупку авто за партнерськими програмами з найбільшими автодилерами, які в інших банках становлять від 0,01% до 4,3%.

Українці також можуть взяти автомобіль в розстрочку. У січні 2020 року ПриватБанк знизив ставки на нові автомобілі з 18% до 11% річних. Разова комісія складає 1,5%, при мінімальному авансі - від 10%. Відсоткова ставка на автомобілі з пробігом з цього року була знижена з 24,9% до 12,6% річних. Мінімальний аванс - від 10%, разової комісії немає. Н

а сайті ПриватБанку є калькулятор, який допоможе розрахувати щомісячну суму розстрочки з урахуванням оплати страховки.

Раніше повідомлялося, що з 1 жовтня ПриватБанк знижує тарифи на комісію за свої послуги.

ДЖЕРЕЛОdelo.ua