У Польщі багато вакансій, які можуть зацікавити українських біженців. Стало відомо, на яку роботу та зарплату можуть розраховувати наші співвітчизники без знання мови.
У міжнародному агентстві Gremi Personal повідомили, що потреба в українських працівниках у Польщі залишається, але вони вже шукають кращі умови праці. Якщо до війни багато хто цікавився сезонними роботами, то зараз цікавляться працевлаштуванням на період від 6 до 12 місяців. Польські роботодавці конкурують між собою.
Вакансії для українських біженців у Польщі восени
Директор департаменту рекрутації Gremi Personal Ганна Джоболда назвала найзатребуваніші пропозиції для українців, які не знають польської мови. Це збирання врожаю - робота в полі, упаковка іграшок, виготовлення новорічних прикрас.
Робота у Польщі оплачується погодинно, тому можна самостійно обирати свою зайнятість. На низькокваліфікованих посадах зарплата складає 700-1200 доларів на місяць.
Популярні зараз
У 2025 році у всіх українських школярів буде безкоштовне харчування
В Україні критично низький рівень народжуваності, - Жолнович
У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak
На виробництві кондитерських виробів (пончиків, булочок) на пекарні можна заробляти 16 злотих на годину (135 гривень). Робочий тиждень – шість днів, зміни по 12 годин. Оплата за місяць – близько 1000 доларів, причому житло та одяг надає роботодавець.
На фабриці з виробництва закусок платять 18,5 злотих за годину (156,5 гривні) на руки. Зміни по 8-10 годин. Потрібно зважувати та упаковувати готову продукцію, робити заготівлі їжі. Зарплата – від 1000 доларів на місяць.
На фабриці з чищення та пакування овочів пропонують від 15,6 злотих на годину (139 гривень), зміни по 8-10 годин. Зарплата – близько 1000 доларів. Житло у хостелі та одяг надаються.
У Польщі багато пропозицій щодо фасування продукції. За сортування курятини на конвеєрі платять 18-19 злотих за годину (152-160 гривень). Зарплата – від 900 до 1600 доларів. Надаються безкоштовний спецодяг, обіди та житло. Упаковка рибної продукції оплачується 17,5 злотих за годину (148 гривень).
Пакувальникам морозива овочів платять по 19 злотих на годину (160 гривень). Температура в цеху – 3-10 градусів. Працівникам безкоштовно видають термобілизну, теплий робочий одяг та взуття, оплачують обіди та житло. Зарплата 750-1300 доларів. Аналогічна оплата праці фасувальників ковбасної продукції та напівфабрикатів. Можна заробити від 1000 доларів на місяць.
Робота на полі оплачується гірше. За догляд за рослинами можна заробити 14 злотих за годину (118 гривень). Передбачено 6-денний робочий тиждень, зміни по 10-12 годин. Зарплата близько 800 доларів.
Нагадаємо про скандал на найбільшій птахофабриці Польщі – там українським біженцям пропонували роботу без договорів та вихідних.