Що чекає курс гривні в найближчі місяці: в НБУ озвучили несподіваний прогноз

У Нацбанку розповіли, чого чекати українцям на валютному ринку до кінця поточного року і як зміниться курс гривні. Несподіваний прогноз озвучив глава НБУ Кирило Шевченко.

Що чекає курс гривні в найближчі місяці: в НБУ озвучили несподіваний прогноз - today.ua

Протягом першого місяця осені 2020 виріс попит на іноземну валюту, що призвело до послаблення української гривні. Однак, за словами Кирила Шевченка, ближче до грудня поточного року ситуація на валютному ринку стабілізується, і гривня значно зміцнить свої позиції.

Член ради НБУ Василь Фурман додав, що посилення гривні прогнозується найближчим часом, а до кінця року її курс по відношенню до інших валют буде набагато більш стабільним. Василь Фурман пояснив, що курс гривні залежить від ситуації на валютному ринку. Нацбанк штучно не регулює вартість національної валюти України.

Підвищений попит на іноземну валюту з боку імпортерів істотно послабив гривню, однак цей період добігає кінця, тому українська валюта знову почне посилюватися. Такі умови ринку.

Крім того, член ради НБУ повідомив, що регулятор в період появи надмірної маси долара США на ринку викупив понад 4,5 мільярда американської валюти для поповнення золотовалютних резервів близько 4,5 млрд доларів.

Нагадаємо, раніше в Нацбанку розповіли, куди подіти грошові монети і банкноти, що вийшли з ужитку.