Дитячі садки в Україні реформують: що буде з зарплатами вихователів

Автор: Шевченко Лилия

Дошкільна освіта в Україні найближчим часом буде комплексно реформована, а вихователям підвищать заробітну платню на кілька тисяч гривень. Обіцянки виконуючого обов'язки міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета.

Дитячі садки в Україні реформують: що буде з зарплатами вихователів  - today.ua

Як розповів чиновник, комплексне реформування дошкільної освіти передбачає розширення доступності освіти для дітей раннього та дошкільного віку. Також буде вирішуватися питання підвищення якості педагогічних кадрів, мова йде про мотивацію і професіоналізм.

Освітнє середовище для дошкільнят зроблять більш безпечним і цікавим. У цьому напрямку передбачається етап оновлення змісту та організації навчального процесу для малюків. Перевіряти якість отриманої дітьми дошкільної освіти будуть за допомогою нової системи моніторингів і перевірок. «Зрізи знань» стануть регулярними і систематичними.Дитячі садки в Україні реформують: що буде з зарплатами вихователів Крім того, буде вдосконалена система управління і фінансування дошкільної освіти в Україні. В 2021-му році, за словами Шкарлета, заробітна плата вихователів виросте на кілька тисяч протягом року. Перше підвищення на 20 відсотків очікується з 1 січня 2021 г, потім в липні виплати підвищать ще на 8,3 відсотка.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Зарплата молодих вихователів з 6,5 тисяч гривень зросте до майже 8,5 тисяч. Фахівці першої і вищої категорії після двох етапів підвищення отримуватимуть по 11 317 гривень і 12 065 гривень відповідно.

Популярні зараз

Пенсіонерам автоматично перерахують пенсії з 1 травня: які доплати отримають українці

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

В Україні вирішили змінити правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

Наймодніші джинси весни-літа 2024 року: який денім актуальний у новому сезоні

Нагадаємо, раніше стало відомо, що на підвищення зарплат вчителям в Україні «немає джерел фінансування». У Кабміні мають намір скасувати обіцяне ще в 2019-му році «покращення» для викладачів.