Долар вже не врятувати: американський аналітик ошелешив світ фінансовим прогнозом

Про неминучий крах долара, як світової валюти, заявив не хто-небудь, а знаменитий і шанований у всьому світі фінансовий аналітик і екс-глава ради директорів Morgan Stanley Asia Стівен Роуч. Коли відбудеться падіння долара США?

Долар вже не врятувати: американський аналітик ошелешив світ фінансовим прогнозом - today.ua

Стівен Роуч висловив переконання, що найближчим часом світ зіткнеться з масштабним падінням долара, відбудеться це на тлі дефіциту поточного рахунку. Аналітик упевнений, що США дуже загралися в фінансові гри, причому не зовсім чесні, думаючи, що як і раніше можуть жити на широку ногу, беручи в борг у інших країн. Але ера переваги США добігає кінця. Долар впаде більш ніж на третину вже до кінця 2021 року, говориться в статті аналітика в виданні Financial Times.

«За останніми оцінками Бюджетного управління Конгресу, дефіцит федерального бюджету складе 16% від ВВП в 2020 році, перш ніж відступити до 8,6% в 2021 році. Якщо Конгрес США погодиться на черговий раунд фіскальної допомоги, слід очікувати набагато більшого дефіциту в 2021 році», - пояснив Стівен Роуч в матеріалі.

Долар вже не врятувати: американський аналітик ошелешив світ фінансовим прогнозом Падіння долара негативно позначиться на майбутньому Сполучених штатів, вважає аналітик. Роль Америки в світі значно втратить свої позиції. Погіршує ситуацію той факт, що раніше у долара на світовому ринку не було альтернатив, але зараз вони є, це і євро, і юань, і криптовалюта, а також золото.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні курс долара пішов вниз, а євро рекордно подорожчав. Що відбувається на валютному ринку?