Кабмін України вирішив скоротити субсидії і пільги вже в поточному році

Автор: Шевченко Лилия

Так, уряд вирішив істотно скоротити витрати на виплату пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг в поточному році.

Кабмін України вирішив скоротити субсидії і пільги вже в поточному році - today.ua

Кабінет міністрів України затвердив розпорядження під номером 1177. Згідно з новою постановою введена раніше монетизація субсидій і пільг тепер буде скорочена. У розпорядженні №1177 від 28 вересня 2020 року говориться, що обсяг видатків споживання за програмою «Виплата пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу в грошовій формі» повинен бути скорочений на суму в 756 мільйонів гривень.

Гроші будуть спрямовані на «Заходи щодо соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю». Крім того, починаючи з 1 січня 2021 року буде введено перевірки кожного громадянина, який претендує на отримання субсидій або пільг.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

В рамках перевірки людина спочатку пройде попередній моніторинг, результати якого потім звірять з інформацією в різних базах і реєстрах, включаючи банківські рахунки і залишки на них, інформація про фактичне місце проживання, дані податкової. Якщо з'ясується, що людина приховує доходи від держави, то в кращому випадку йому відмовлять в нарахуванні субсидій, в гіршому - доведеться повернути раніше отримані кошти.

Популярні зараз

ПриватБанк та monobank встановили обмеження на грошові перекази між картками

У Білому домі зробили заяву про “жахливу“ ситуацію на фронті: “Ми вже запізнилися“

Законопроєкт про мобілізацію змінено: у Раді повідомили, які скандальні положення виключили з документу

Росіяни після окупації Авдіївки продовжили наступ: Путін назвав 5 стратегічних напрямків

Нагадаємо, раніше стало відомо, що через помилки «Нафтогазу» українці платитимуть подвійний тариф за газ.