Як правильно робити валютні заощадження: поради експерта про покупку і продаж доларів в Україні

Громадяни України, роблячи заощадження, найчастіше купують долари США. Ця валюта десятиліттями зберігала свою стабільність, ніж заслужила довіру людей у всьому світі. Однак, на даний момент долар трохи «трясе», в зв'язку з цим без порад експерта не обійтися, в іншому випадку є ризик втратити велику суму грошей.

Як правильно робити валютні заощадження: поради експерта про покупку і продаж доларів в Україні - today.ua

За словами фінансового експерта Єгора Комова, при купівлі іноземної валюти слід керуватися декількома правилами. Робити це потрібно рівними частинами в середині місяця, коли курс найбільш вигідний для покупців. Якщо певна сума доларів США потрібна терміново, то купувати її слід під час відсутності ажіотажного попиту.

Що стосується продажу американських банкнот, то Комов рекомендує поки почекати, оскільки до початку 2021-го року гривня може серйозно зміцнитися, що дозволить зробити більш вигідну угоду з обміну валюти.Як правильно робити валютні заощадження: поради експерта про покупку і продаж доларів в Україні Єгор Комов також дав пораду тим людям, які заробляють гроші собі на життя на різниці курсу. Їм експерт радить поки взяти паузу, оскільки вигідних умов на ринку для цього бізнесу поки немає.

Відзначимо, що раніше фінансовий аналітик компанії ICU Михайло Демків заявив, що до кінця поточного року долар грунтовно потіснить гривню. Що станеться з курсом американської валюти на українському фінансовому ринку?