Мінімальна зарплата в Україні виросте у 2021 році

Автор: Анастасия Березовская

Мінімальна заробітна плата в Україні зросте двічі в 2021 році. Стало відомо, коли та на скільки влада підвищить «мінімалку» для населення.

Мінімальна зарплата в Україні виросте у 2021 році - today.ua

Згідно із затвердженим державним бюджетом України на новий рік, який вступив в дію 15 грудня 2020 року, мінімальна заробітна плата підвищиться ще раз в майбутньому.

До 1 січня 2021 року мінімальна зарплата становила 5 000 гривень. А ось з нового року зросла на 1 000 гривень і склала - 6 000 гривень.

У новому році відбудеться ще одне підвищення «мінімалки» - з 1 грудня вона виросте ще на 500 гривень, і люди будуть отримувати мінімум 6 500.

Популярні зараз

Посилення мобілізації в Україні: ТЦК видаватимуть чоловікам ще один документ

Учені прогнозують глобальне похолодання після спекотного літа 2024-го: що відбувається з кліматом планети

У США назвали проблему у підготовці українських пілотів на F-16

Ухилянтам від мобілізації обмежать доступ до державних послуг, - Малюська

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Варто зазначити, що зростання стало можливим завдяки тому, що Україна завершила 2020 рік з кращими економічними результатами, ніж могло бути, враховуючи ситуацію, що склалася з пандемією коронавірусної інфекції.

Нагадаємо, президент підвищив зарплату лаборантам, які щодня стикаються з коронавірусом. Володимир Зеленський підписав Закон № 1123-IX, підвищивши виплати працівникам медичних установ, які мають вищу немедичну освіту, повідомляють на сайті Офісу президента.