На страхування вчителів від COVID-19 грошей немає: кошти пішли в коронавірусний фонд

Автор: Шевченко Лилия

У розпал пандемії коронавіруса вчителям доводиться щодня наражатися на небезпеку. З огляду на те, що багато викладачів знаходяться в групі ризику зараження COVID-19, то питання про страховку назріває саме собою. Однак, як виявилося, грошові кошти з МОН були спрямовані в коронавірусний фонд.

На страхування вчителів від COVID-19 грошей немає: кошти пішли в коронавірусний фонд - today.ua

З причини того, що в Україні почастішали випадки захворювання викладачів шкіл і вузів коронавірусною інфекцією, в суспільстві все частіше піднімають питання про те, коли ж, нарешті, оформлять страхові поліси для вчителів? Виконуючий обов'язки міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет дав вичерпну відповідь на дане питання.

На страхування вчителів від COVID-19 грошей немає: кошти пішли в коронавірусний фонд Судячи з відповіді тимчасового глави МОН, міністерство захищає вчителів і без страховок. З метою убезпечити викладацький склад від COVID-19 проводяться селекторні наради, даються рекомендації і разом з Міністерством охорони здоров'я МОН намагається повернути гроші, які забрали з освіти в фонд коронавіруса.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

«Про страхування, то коштів на це не передбачено, але МОН в рамках перерозподілу витрат в розмірі 540 мільйонів гривень ми хочемо направити на кошти по боротьбі з коронавірусом», - уточнив Шкарлет під час години запитань до уряду у Верховній Раді.

Популярні зараз

В українців, незважаючи на війну, забиратимуть житло через комунальні борги: хто має бути готовим до цього

Літнім українцям дали 10 днів для оновлення даних у ПФУ: декому можуть припинити виплату пенсії

Через дефіцит електроенергії українські школи переводять на новий формат навчання, - Міносвіти

У Чернігові суд зобов'язав пенсіонерку повернути державі 63 тисячі гривень: названо причину

Нагадаємо, раніше в Кабміні заявили, що мають намір застрахувати від коронавіруса школярів і вчителів. Правда, є важливі застереження, тому всіх підряд страхувати не будуть. Що на цей раз придумали в уряді України?