Опалювальний сезон 2020 в Україні: на які послуги ЖКГ і на скільки підвищаться тарифи

Автор: Шевченко Лилия

Початок опалювального сезону 2020 на Україні невблаганно наближається. А разом з ним жителям країни доведеться тугіше затягнути паски. Тарифи на комунальні послуги знову зростуть. Коли і на скільки?

Опалювальний сезон 2020 в Україні: на які послуги ЖКГ і на скільки підвищаться тарифи - today.ua

В Міненергетики України повідомляють, що з 1 жовтня підвищиться тариф на перші 100 кВт/год електроенергії для населення. Замість 90 копійок за 1 кВт/год платити доведеться 1,68 грн, це майже вдвічі вище, ніж було раніше.

На щастя, в поточному році вартість газу для населення не подорожчає. Однак в 2021 році ціни на газ для населення зростуть на 19 відсотків. Опалювальний сезон 2020 в Україні: на які послуги ЖКГ і на скільки підвищаться тарифи З 1 січня 2021 року тариф за споживання холодної води зросте на 22%. Так що в розпал опалювального сезону дорожче доведеться платити і за це благо цивілізації.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У Міністерстві економіки розповіли також про подальші зміни в тарифікації на поставку блакитного палива в оселі українців. Планується, що до 2023-го року ціна на газ зросте до 214 доларів США за один кубометр газу. В рамках даної програми, протягом 3 років вартість газу буде рости в середньому на 19,6 відсотка щороку.

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 травня: хто платитиме на 60% менше

Посилення мобілізації в Україні: ТЦК видаватимуть чоловікам ще один документ

Учені прогнозують глобальне похолодання після спекотного літа 2024-го: що відбувається з кліматом планети

У США назвали проблему у підготовці українських пілотів на F-16

Відзначимо, що крім підвищення тарифів на комунальні послуги в Україні вводять нові штрафи за несвоєчасну оплату комунальних квитанцій.