Українці зможуть укласти контракт з «Нафтогазом» на поставку газу у відділеннях «Ощадбанку»

Змінити постачальника газу й укласти контракт з «Нафтогазом» стане набагато простіше для людей, які не володіють комп'ютером. Державна газопостачальна компанія розпочала співпрацю з держбанком «Ощадбанк», у відділеннях якого з середини січня 2021 року жителі по всій Україні зможуть укласти договір про постачання газу.

Українці зможуть укласти контракт з «Нафтогазом» на поставку газу у відділеннях «Ощадбанку» - today.ua

За словами Володимира Зеленського, ГПК «Нафтогаз України», як державне підприємство, буде намагатися тримати ціну якнайнижче на відміну від газопостачальних приватних компаній. З січня 2021 року підприємство постарається забезпечити українцям якомога комфортніші умови для укладення контракту на постачання газу.

Для цього необхідно підготувати такі документи, як паспорт, ідентифікаційний код, EIC-код (код енергетичної ідентифікації суб'єкта ринку природного газу та / або точки комерційного обліку), а також документ про право власності на житло.

Примітно те, що при укладенні контракту немає потреби повідомляти попереднього постачальника, бо перехід здійснюється автоматично.

Якщо зараз оформити контракт з «Нафтогазом України» можна онлайн, то для людей, які не володіють комп'ютером, з січня 2021 року з'явиться можливість зробити це за допомогою фахівців. Для цього можна буде звернутися в будь-яке відділення «Ощадбанку» на території України й оформити всі необхідні моменти з допомогою оператора.

Після оформлення заявки компанія надішле новому клієнтові інформацію про успішну зміну постачальника і подальші інструкції до користування.

За словами директора ГПК Максима Рабіновича, в період пандемії найкраще подавати заявки в режимі онлайн на сайті компанії.

«Однак ми також дбаємо про інтереси людей, яким зручніше оформити заявку в партнерських відділеннях, за допомогою консультантів. Тому ми постійно розширюємо базу офлайн-партнерів .... Нарешті, газовий сервіс "ходить" за клієнтом, а не навпаки», - заявив глава «Нафтогазу».

Нагадаємо, шахраї винайшли схему, по якій за відсутній газовий лічильник з людей вимагають штраф.

ДЖЕРЕЛОinterfax.com.ua
В Україні субсидії вже не встигають за комуналкою: усім державної допомоги не вистачить
Прості арифметичні порівняння і розрахунки показують, що в Україні субсидія дістанеться не всім, хто її потребує. З 1 січня в країні виросли тарифи на...
Батькова копія: Катерина Кухар здивувала знімками доньки
Катерина Кухар з чоловіком і дітьми закінчують свою казкову відпустку на райських островах. Зірка демонструвала красу вілли, в якій вона зупинилася з ...
Справжня дружба: Ані Лорак показала подругу, з якою підтримує відносини навіть на відстані
Ані Лорак все ще знаходиться в Києві й даремно часу не втрачає. Співачка репетирує свої пісні, працює над новою музикою, гуляє з мамою і зустрічається...
Який податок на житло доведеться українцям заплатити вже у цьому році
Незабаром українцям, які мають у своїй власності великогабаритну квартиру або будинок, потрібно буде платити податок на житло. Цьогоріч кожен “зайвий“...
Олег Винник дасть концерт, попри карантин
Олег Винник повідомив прекрасні новини, від яких шанувальниці артиста прийшли в захват. «Вовчиці» дізналися, що на честь свята 8 Березня співак дасть ...