Українці зможуть укласти контракт з «Нафтогазом» на поставку газу у відділеннях «Ощадбанку»

Змінити постачальника газу й укласти контракт з «Нафтогазом» стане набагато простіше для людей, які не володіють комп'ютером. Державна газопостачальна компанія розпочала співпрацю з держбанком «Ощадбанк», у відділеннях якого з середини січня 2021 року жителі по всій Україні зможуть укласти договір про постачання газу.

Українці зможуть укласти контракт з «Нафтогазом» на поставку газу у відділеннях «Ощадбанку» - today.ua

За словами Володимира Зеленського, ГПК «Нафтогаз України», як державне підприємство, буде намагатися тримати ціну якнайнижче на відміну від газопостачальних приватних компаній. З січня 2021 року підприємство постарається забезпечити українцям якомога комфортніші умови для укладення контракту на постачання газу.

Для цього необхідно підготувати такі документи, як паспорт, ідентифікаційний код, EIC-код (код енергетичної ідентифікації суб'єкта ринку природного газу та / або точки комерційного обліку), а також документ про право власності на житло.

Примітно те, що при укладенні контракту немає потреби повідомляти попереднього постачальника, бо перехід здійснюється автоматично.

Якщо зараз оформити контракт з «Нафтогазом України» можна онлайн, то для людей, які не володіють комп'ютером, з січня 2021 року з'явиться можливість зробити це за допомогою фахівців. Для цього можна буде звернутися в будь-яке відділення «Ощадбанку» на території України й оформити всі необхідні моменти з допомогою оператора.

Після оформлення заявки компанія надішле новому клієнтові інформацію про успішну зміну постачальника і подальші інструкції до користування.

За словами директора ГПК Максима Рабіновича, в період пандемії найкраще подавати заявки в режимі онлайн на сайті компанії.

«Однак ми також дбаємо про інтереси людей, яким зручніше оформити заявку в партнерських відділеннях, за допомогою консультантів. Тому ми постійно розширюємо базу офлайн-партнерів .... Нарешті, газовий сервіс "ходить" за клієнтом, а не навпаки», - заявив глава «Нафтогазу».

Нагадаємо, шахраї винайшли схему, по якій за відсутній газовий лічильник з людей вимагають штраф.

ДЖЕРЕЛОinterfax.com.ua