Українці заробляють менше громадян В'єтнаму та Молдови: статистика МВФ

Середній дохід громадян України на рік становить 3 424 долара США. Це катастрофічно низький показник на душу населення. Про це йдеться в звіті Міжнародного валютного фонду про стан світової економіки на момент жовтня 2020 року.

Українці заробляють менше громадян В'єтнаму та Молдови: статистика МВФ - today.ua

Україна за рівнем доходів на душу населення виявилася в числі абсолютних аутсайдерів. За підрахунками аналітиків МВФ, в середньому українці за рік заробляють по 3 424 долара (і це ще усереднена сума, в реальності у більшості громадян фінансові справи йдуть куди гіршими). Гірше тільки в Киргизії, Таджикистані і Узбекистані.

За даними МВФ, середньорічний дохід росіян становить майже 10 тисяч доларів США, в Казахстані трохи менше - близько 9 тисяч у. е., в Білорусі - 6 133 долара.Українці заробляють менше громадян В'єтнаму та Молдови: статистика МВФ Навіть у В'єтнамі та Молдові, країнах, економіка яких ще недавно була в більш жахливому стані, ніж в Україні, доходи громадян вище, ніж в українців. У В'єтнамі середній річний дохід становить 3491 долар США, а в Молдові громадяни заробляють на тисячу доларів більше, ніж українці, щорічно. З

ате Україні лідирує в інших рейтингах. Так, на початку жовтня 2020 року ресурс IQAir оновив список міст світу з найбруднішим повітрям. Київ зайняв в ньому третє місце після Тегерана і Делі.