У 2021 році в Україні п'ять разів перерахують пенсії і знову підвищать пенсійний вік

В 2021-му році українських пенсіонерів чекає аж п'ять приємних «сюрпризів». Кабмін запланував цілу низку перерахунків, в ході яких виплати будуть значно збільшені, правда, пощастить не всім категоріям пенсіонерів. Крім того, деяким громадянам країни доведеться довше працювати, щоб заслужити право вийти на пенсію.

У 2021 році в Україні п'ять разів перерахують пенсії і знову підвищать пенсійний вік - today.ua

Перш за все, неприємні моменти торкнуться жінок. Для них в наступному році вирішили в черговий раз підвищити вік виходу на пенсію. Крім цього, в Україні планується посилення вимог до стажу, страховий стаж, необхідний для нарахування пенсій, буде збільшений.

Так, у 2021 році мінімальний страховий стаж для виходу на пенсію збільшать на 12 місяців, а це значить, що піти на заслужений відпочинок зможуть в 60 років ті українці, які мають за плечима 28 років страхового стажу. Купівля яких бракує для отримання повноцінної пенсії років сильніше вдарить по бюджету громадян. Вартість 1 року складе не 24 937 гривень, як було раніше, а вже 31 680 гривень.У 2021 році в Україні п'ять разів перерахують пенсії і знову підвищать пенсійний вік Відзначимо, що кількість офіційно відпрацьованих років для виходу на пенсію будуть поетапно збільшувати до 35 років. Останній етап даної пенсійної реформи відбудеться в 2028-му році. Якщо у людини до моменту виходу на пенсію не буде за плечима 15-річного стажу, то він може залишитися без будь-яких виплат від держави.

Що стосується перерахунку пенсійних виплат, то в 2021-му році їх заплановано мінімум п'ять, оскільки буде двічі перерахований і збільшено прожитковий мінімум. Підвищувати мінімальні пенсії будуть в січні, березні, квітні, липні та в грудні. Підвищать виплати працюючим пенсіонерам, людям віком 75, буде проведена індексація пенсій,

Нагадаємо, що найближчий перерахунок пенсій запланований на грудень 2020 року. Кому з пенсіонерів пощастить отримати надбавки до Нового року?