У Держстаті розповіли, де в Україні найвищі зарплати

Рейтинг середніх зарплат в областях України оприлюднили в Державній службі статистики. «Розкид» виплат вражає, якщо в одному регіоні середня сума становить понад 17 тисяч гривень, то в інших - менше 10 тисяч.

У Держстаті розповіли, де в Україні найвищі зарплати - today.ua

В цілому по Україні восени поточного року середня заробітна плата зросла майже на 176 грн до 12 174 грн. Однак, як відомо, рівень зарплат по регіонах країни значно відрізняється.

Згідно з даними Держстату, найвищий рівень зарплат традиційно зберігається в столиці. Кияни в середньому заробляють по 17 253 гривні на місяць.

На другому місці в рейтингу зарплат виявилася Донецька область, тут середній дохід громадян становить 13 544 гривні. У Держстаті розповіли, де в Україні найвищі зарплати Трійку лідерів замикає Київська область. Середній рівень щомісячних заробітних плат досягає 12 905 гривень.

У першій п'ятірці також опинилися Запорізька і Дніпропетровська області, де середній рівень щомісячних виплат найманим працівникам перевищує показник в 12 тисяч гривень.

Антилідером рейтингу Держстату стала Волинська область, жителі якої отримують найнижчі заробітні плати - 9 861 грн в місяць.

Трохи більше, але все одно дуже низька зарплата у найманих працівників в Чернівецькій і Чернігівській областях: 9 861 і 9 926 гривень відповідно.

Нагадаємо, в Україні підвищили на 600 гривень розмір виплат по безробіттю. Хто має право на збільшення щомісячної допомоги?

Батькова копія: Катерина Кухар здивувала знімками доньки
Катерина Кухар з чоловіком і дітьми закінчують свою казкову відпустку на райських островах. Зірка демонструвала красу вілли, в якій вона зупинилася з ...
Справжня дружба: Ані Лорак показала подругу, з якою підтримує відносини навіть на відстані
Ані Лорак все ще знаходиться в Києві й даремно часу не втрачає. Співачка репетирує свої пісні, працює над новою музикою, гуляє з мамою і зустрічається...
Який податок на житло доведеться українцям заплатити вже у цьому році
Незабаром українцям, які мають у своїй власності великогабаритну квартиру або будинок, потрібно буде платити податок на житло. Цьогоріч кожен “зайвий“...
Олег Винник дасть концерт, попри карантин
Олег Винник повідомив прекрасні новини, від яких шанувальниці артиста прийшли в захват. «Вовчиці» дізналися, що на честь свята 8 Березня співак дасть ...
Борщ по-галицьки з квасом - як готують традиційну страву на Західній Україні
Борщ - традиційна українська страва, яка в кожному куточку країни готується по-своєму. Рецепти передаються з покоління в покоління, проте також існуют...