В Україні дефіцит цукру, торговельні точки підняли ціни і продають не більше 5 кг в одні руки

Цукор в Україні стрімко подорожчав майже на третину, при цьому в багатьох торговельних мережах обмежили обсяги продажу. Більш того, експерти прогнозують подорожчання всіх продуктів харчування, які містять цукор.

В Україні дефіцит цукру, торговельні точки підняли ціни і продають не більше 5 кг в одні руки - today.ua

На сьогоднішній день цукор в точках роздрібного продажу піднявся мінімум до 17 гривень за кілограм, в деяких місцях можна знайти ще дорожче, аж до 22,5 гривень за кг. Крім того, в магазинах полиці, які раніше були заставлені пакетами з цукром, тепер спорожніли, з'явилися оголошення про обмеження продажу продукту по не більше п'яти кілограм в одні руки.

Фермери скаржаться на поганий урожай цукрових буряків, в зв'язку з нестачею сировини третину цукрових заводів в Україні простоюють. Як повідомляють аграрії, в поточному році значно менше було посаджено цукрових буряків, ніж у минулому. На рівень і якість врожаю вплинула весняна посуха і нестача опадів у першій половині літа. Далі пішли дощі, через які буряк втратила цукристість.В Україні дефіцит цукру, торговельні точки підняли ціни і продають не більше 5 кг в одні руки Проте, виробники цукру стверджують, що підвищення цін на продукт тимчасове, коли запрацюють всі заводи, вартість цукру знизиться.

Нагадаємо, про майбутнє подорожчання цукру в Україні експерти заявляли вже давно, оскільки зібраний урожай не радує, цукрові буряки дрібна і не солодка. Коли і на скільки може подорожчати цукор для споживачів?